Internetový hobby magazín

Menu

Vaření

Nejnovější články

Reportáž obrazem: Foodparade 2016

Zář 1604 Autor: Redakce

Ještě dnes máte možnost navštívit v krásných zahradách Trojského zámečku 6. ročník festivalu jídla a pití Foodparade. Naleznete zde desítky stánků vyhlášených restaurací i kuchaře z menších kuchyní. Na Foodparade si každý najde to své. V nabídce je i spousta klasických hamburgerů, guláš, ale i prasátko na rožni. Nechybí ani výtečné delikatesy z celého světa, od sushi až po argentinské steaky. Samozřejmostí je dobře vychlazené pivo, šumivé sekty, vína všeho druhu a v neposlední řadě koktejly a burčák.

Jak zaplatíte? 

Vstupné i útratu za degustace lze platit hotově i kartou. Velkou novinkou letošního ročníku je bezkontaktní karta, na kterou můžete vložit libovolnou částku. Platidlem jsou Chefy, kdy 1 chef= 20 Kč. Pro představu: za 1 chef dostanete například cupcake, grilovaný hermelín, zmrzlinu, nebo třeba jahody se šlehačkou.

Na veletrh vyražte s dětmi i domácími mazlíčky

Festivalu kraluje uvolněná a přátelská atmosféra, kterou si můžete vychutnat dokonce i se psem. Vítané jsou také vaše ratolesti, které budou nadšené z dětského koutku s mini výrobničkami a spoustou hraček (dětský koutek s hlídáním dětí od 3 let je zdarma, výrobna typu zdobení perníčků za 1 chef). Odpočinout si můžete na některé z desítek laviček či v piknikové zóně na trávě. Najíte se klasickými příbory, jídlo dostanete na talířku. Stolků pro poklidnou konzumaci je také dostatek.

A jak to na festivalu vypadá? Podívejte se do naší fotogalerie:

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist