Internetový hobby magazín

Menu

O nás

Nejnovější články

Príma receptář je internetový hobby receptář, který dnes a denně přináší zajímavé články na téma zahrada, dům a byt, vaření, ruční práce a v neposlední řadě také z říše zvířat. Všechny odborné články jsou přehledně řazeny do několika kategorií. Na publikaci se ale podílí i naši čtenáři, kteří nám pravidelně zasílají své výpěstky do rubriky „Vaše úspěchy“.

Hlavním cílem našeho internetového hobby magazínu je přinášet ucelené informace tak, abyste už nemuseli kupovat časopisy nebo vyhledávat informace napříč celým Internetem. Chybí vám nějaké téma? Neváhejte nás kontaktovat! I my na sobě stále pracujeme, a tak se zanedlouho budete moci těšit z foto nebo video návodů.

Pravidelní čtenáři si již dávno zvykli, že přinášíme informace také o výstavách a jiných tematických akcích. Ty najdete v inovativním kalendáři, takže vám žádná zajímavá akce neunikne. Rovněž neváhejte využít komentáře ke článkům a diskuzi na různá témata. Ne vždy totiž ve článcích najdete přesně to, co hledáte. Zeptejte se našich redaktorů nebo externích spolupracovníků, či kolegů kutilů a zahrádkářů.

Pravidelně přinášíme také medailonky zajímavých společností, bez jejichž výrobků a služeb se jen těžko obejdete. Stejně tak vás mohou zaujmout pravidelné soutěže o hodnotné ceny.

Přidat na Seznam.cz

 

 

<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist