Internetový hobby magazín

Menu

Vaření

Nejnovější články

Zdravý organismus pomocí zelených potravin

Čvc 1310 Autor: Františka Podzimková

Slyšeli jste již o zelených potravinách, a čeho konzumací těchto potravin můžete dosáhnout? Ne? Tak to je tedy opravdu nejvyšší čas dozvědět se něco víc. Jedná se o trend v oblasti zdravého stravování, který se neustále rozmáhá a přiklánějí se k němu další a další, také špičkoví odborníci zabývající se zdravou stravou.

Hlavním posláním tohoto stravovacího stylu je do těla dostat co nejvíce rostlinných složek v syrovém, neboli základním stavu. Zelené potraviny lze sehnat buď ve formě tablet, nebo prášku, který se rozpouští ve vodě. Ječmen se prodává právě ve formě prášku, který se rozpustí ve vodě. Tento zelený nápoj má na náš organismus opravdu zázračné účinky. Velikou výhodou je, že i když se dle zákona jedná o doplňky stravy, svou konzistencí, složením a schopností zaplnit žaludek mohou nahradit i jedno celé plnohodnotné jídlo. Chlorellu zase najdete ve verzi tablet. Ty se nerozpouštějí ve vodě, ale ty se polykají, rozkousávají, nebo vycumlávají.

Jaké účinky tedy od tohoto zázraku můžeme očekávat?

Každému z nás při správné konzumaci a dávkování tyto produkty mohou pomoct s někdy naprosto triviálními, ale zato neodbytnými problémy jako jsou střevní potíže, všemožné záněty, chudokrevnost, vysoká hladina cholesterolu, DNA, pálení žáhy, problémy s potencí, roztroušenou sklerózou, nespavostí, depresemi, chronickou únavou, s psychickými problémy, nebo dokonce i s rakovinou. Také nám výrazně může pomoct s redukcí váhy, či zlepšit sportovní výkony.

Možná se divíte a říkáte si, jestli něco může opravdu takhle zázračně fungovat. Ano, je těžké tomu uvěřit, ale ano, opravdu může. Jedná se totiž o čistě přírodní produkt, který vyniká svou jednoduchostí a naprostou funkčností. Žádný lidský výrobek totiž nemůže být dokonalejší, než ten, který stvořila sama příroda. Proto odhoďte předsudky a vyzkoušejte zelené potraviny. Opravdu neuvěříte vlastním očím a smyslům.

Tyto potraviny mají skvělé antioxidační účinky a po pár kůrách se skutečně cítíte jako znovuzrození. A to je opravdu pocit k nezaplacení. Jedna látka v přípravku totiž podporuje všechny ostatní, takže v působení přípravku vzniká dokonalá kooperace, která by uměle asi ani vyrobit nešla. Zmínit se také musí komplexnost celého přípravku, neboť obsahuje v dokonalých poměrech skutečně všechny důležité látky, které k životu potřebujeme. Nemusí se složitě doplňovat každá jednotlivá složka, ale můžete mít vše v harmonii naráz.

Jaké rostliny tedy ale konkrétně do těchto zelených zázraků patří?

jecmen fresh

Je to mladý ječmen a chlorella pyrenoidosa. Obě zelené potraviny značky FRESH si můžete koupit na internetu, kdy jedno je zelený prášek (mladý ječmen), který si následně rozředíte vodou, a vznikne vám zelený nápoj, nebo ve formě tabletek (chlorella pyrenoidosa).

Chcete vědět, jaké složky potraviny obsahují? Tedy poznat důvod, jak mohou být zdraví tak nápomocné?

Takže obě potraviny jsou extrémně bohaté na minerály a stopové prvky. Dále pak na vitaminy, konkrétně beta-karoten, nukleové kyseliny, enzymy, aminokyseliny, obrovské množství chlorofylu, který v takovéto verzi nikdy jinde nenajdete, růstové látky, nebo také vlákninu.

Dokud nevyzkoušíte, neuvěříte, že právě tento naprosto přirozený a přírodní přípravek, může s vaším tělem udělat hotové divy (v tom nejlepším slova smyslu).

Více o tomto tématu najdete ve článku Detoxikační kůry zelenými potravinami.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist