Internetový hobby magazín

Menu

Vaření

Nejnovější články

Brandnooz box květen 2019

Čvn 1901 Autor: Redakce

Netrvalo dlouho a opět jsme se dočkali nového boxu, na který jsme se moc těšili. Jako vždy je plný velmi zajímavých novinek, které rozhodně stojí za zmínku. Pojďte tedy s námi objevit to, co se v tomto jarním boxu skrývalo.

brandnooz box kveten 2019

Box obsahoval:
Racio Knäckebrot skořice
Jupí Piňacolada
MENTOS SAY HELLO – Fruit/Mint
Vitar – Hořčík Mango
Toustís
Frisco Spritz
Knorr koření s garancí země původu
Dr.Oetker – Dort Pavlova

Racio Knäckebrot skořice – naše známka 3
Zdravá strava je rozhodně v kurzu a proto se dostávají na trh tyto zdravé, skořicové knäckebroty. Nepochybujeme o tom, že si své místo na trhu najdou, ale nás bohužel příliš nezaujala jejich chuť. Pokud však hledáte nějakou zdravou svačinku, určitě neváhejte a ochutnejte.

knackebrot

MENTOS SAY HELLO – fruti/mint – naše známka 1
Mentos je zkrátka stará dobrá klasika, která nikdy nezklame. Tato limitovaná edice obsahuje na každém z bonbónu smajlíka, který vám zpříjemní den. Děti samozřejmě po vzoru televizní reklamy zkouší obličeje, které jsou zrovna na daném bonbonu vyoprazené.

mentos oblicej

Jupí Piňacolada – naše známka 1
Piňacolada, slunce, léto a pláž. To vše k sobě rozhodně neodmyslitelně patří. Díky této šťávě od Jupí si kousek Karibiku můžete vychutnat i na vaší zahradě – a to zcela bez kapky alkoholu. Nám tento letní drink velmi zachutnal a opravdu nám velmi připomíná tu pravou piňacoladu.

Frisco Spritz – naše známka 2
Frisco máme opravdu moc rádi. Jde o příjemné letní osvěžení. Momentálně se na trh dostává limitovaná letní edice, která byla inspirována populárním drinkem. V tomto friscu se spojuje chuť hořkého pomeranče spolu s bylinami. Pokud patříte mezi milovníky tohoto mírně hořkého nápoje, zaručujeme vám, že si rozhodně pochutnáte.

frisco spritz

Knorr koření s garancí země původu – naše známka 1
Tuto novinku považujeme za opravdu zajímavou. Kvalitní koření je totiž základem každého dobrého jídla a to moc dobře ví firma knorr, která s touto novinkou přišla. Toto koření je tak opravdu pěstováno v jeho přirozeném prostředí. Použít pak můžete například pepř z exotických části Vietnamu, nebo papriku ze Španělska.

koreni podle puvodu

To je prozatím vše, co jsme z tohoto boxu stihli ochutnat. Dále se také velmi těšíme například na dort Pavlova, který bude výborný k nedělní kávě. Pokud si chcete zkusit domácí, zkuste náš recept ZDE.

pavlova dort

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist