Internetový hobby magazín

Menu

Vaření

Nejnovější články

Brand box „Vánoční speciál“

Led 2225 Autor: Redakce

Vlivem naší dovolené a neustálých karantén jsme se k sepsání článku na téma vánočního boxíku dostali až nyní. Tentokrát jsme byli velmi mile překvapeni, všechno je buď vyloženě poživatelné, anebo poživatelné pro naše známé. Tak třeba nepijeme rozpustnou kávu, ale mít ji jako pohotovostní nebo do dezertů se rozhodně hodí.

vanocni brand box

Foto: Jana Šťastná, Príma receptář

V boxíku jsme našli:

  • Babiččina volba mouka na perníčky hladká
  • Joya BIO kokosový nápoj
  • Lagris mletý mák
  • Develey francouzský dresink
  • Tchibo Barista Espresso Style
  • Bonduelle Creatif Olive
  • Bonavita jahodové ovesné polštářky
  • Navíc jsme v boxíku měli Zátkovy těstoviny z měkké pšenice ve tvaru písmen s obsahem sušených vajec.

Develey francouzský dresink-známka 2

Pro mne neznámá značka dresinků. Ty doma nepoužíváme a darovali jsme dál. Proto zprostředkováváme vesměs pozitivní reakce na tento bezlepkový dresink francouzského typu, který mj. obsahuje rajčatový protlak, kopr a koření.

Tchibo Barista Espresso Style-známka 2

Rozpustnou kávu doma nepijeme. Tuto ale buď darujeme nebo využijeme pro namáčení piškotů pro nespočet druhů dezertů nebo jako přísadu do vanilkového krému, kdy jedna lžičky instantní kávy ihned vykouzlí výtečný kávový krém.

Bonduelle Creatif Olive-známka 1-

Bonduelle konzervovanou i mraženou zeleninu máme opravdu rádi a doma nesmí chybět. Ovšem obsah oliv zapříčiní, že tuto nebudou jíst děti. Aspoň zbyde víc na nás, dospělé. Zelenina je moc dobrá, tak akorát sladko-slaná. Určitě doporučuji vyzkoušet.

zelenina s olivami

Foto: Jana Šťastná, Príma receptář

Bonavita ovesné polštářky s jahodami-známka 1-

Touto novinkou Bonavita cílí na všechny, kteří mají rádi snídaňové cereálie, které neobsahují zbytečně příliš mnoho cukru. Neplněné polštářky nám opravdu chutnaly. Děti je jí jen tak, ale hodí se i zalít mlékem klasickým nebo jogurtovým. Dozdobit čerstvými jahodami a luxusní rychlá snídaně či svačinka je na světě.

Do kategorie pečení bychom mohli zařadit:

Babiččina volba hladká mouka na perníčky-známka 1-

Zajímavá směs pšeničné a žitné mouky, která se hodí na perníčky. Mouka je dobrá, ale pokud použijete svou oblíbenou a jednoduše ji do vyzkoušeného receptu na perníčky namícháte, také neprohloupíte.

Joya BIO kokosový nápoj-známka 1

Nápoj už jednou v boxíku byl, od té doby ho kupujeme. Moc dobrá exotická chuť kokosu ve formě nápoje značky Dream&Joya, který je vhodný jako alternativa mléka do kávy nebo do vaření a pečení. Čistě rostlinný nápoj pro vegany. Obsahuje pouze přirozeně se vyskytující cukry. Neobsahuje laktózu. Hlavní suroviny pochází z kontrolovaného organického zemědělství.

Lagris mletý mák-známka 1

Opravdu dobrý mletý mák bez jakýchkoliv přísad. Voní už při otevření a je krásně modrý. Občas totiž narazíte na poněkud nevalně vonící nahnědlé směsi s vysokým obsahem cukru. Tento mák nám chutnal. Spatřujeme také výhodu v namletí, protože kvůli 200g máku špinit celý strojek nás fakt nebaví. Rovnou přidáváme recept na náš oblíbený farmářský koláč s mákem a tvarohem.

prisady na peceni

Foto: Jana Šťastná, Príma receptář

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist