Internetový hobby magazín

Menu

Vaření

Nejnovější články

Víte, co je to detoxikační krize?

Bře 1520 Autor: Redakce
Jana Peffkova

Jana Peffková

Rozhodli jste se detoxikovat? Pak vězte, že velmi důležitá, avšak stále opomíjená, je příprava organismu na samotnou detoxikaci. „Při ní je potřeba se zaměřit na vylučovací orgány, kterými jsou játra, ledviny, lymfatický systém, kůže a střevo, abychom předešli nebo minimalizovali takzvanou detoxikační krizi,“ říká odbornice na řízenou detoxikaci Jana Peffková z biocentra NaturoMed. 

Detoxikační krize vzniká, pokud tělo nemůže uvolněné toxiny vyloučit. Jestliže tedy vylučovací orgány na detoxikaci pomocí biorezonanční terapie nepřipravíme, toxiny si mohou cestu ven razit například kůží a může se tak objevit ekzém nebo například akné, případně stavy podobné chřipce, jako jsou bolesti hlavy, svalů a kloubů či průjmy,“ varuje Peffková. „Proto je velice důležité otevřít a následně zprůchodnit detoxikační cesty tím, že vylučovací orgány posílíme pomocí frekvencí a tím jim dáme informaci, jak by měly správně fungovat,“ popisuje odbornice na řízenou detoxikaci.

„Používáme certifikovaný přístroj Bicom Optima, který vyhledává v organismu patogenní frekvence a následně je upravuje pomocí elektromagnetického vlnění. Pracujeme s alergeny a se vzorky potravin a testujeme citlivost organismu vůči nim a tu pak upraveným vlněním snižujeme. Také pracujeme s tělu vlastními frekvencemi, které dokážeme snímat z těla klienta a terapeuticky upravené posílat zpět do organismu a tím harmonizovat různé funkce, pochody a orgánové okruhy… A nakonec můžeme pracovat také s konkrétními toxiny, které dokážeme v organismu vyhledat a následně je odstranit pomocí řízené detoxikace. To znamená, že u bakterií dochází k porušení buněčné stěny a ostatní toxiny jsou uvolněny z tkání a tělo je vyplaví.“

kopriva detoxikace

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist