Internetový hobby magazín

Menu

Vaření

Nejnovější články

Úžasná žena/kuchařka jménem Dita Pecháčková

Pro 1326 Autor: Redakce

vanilkove rohlickyBaví vás vaření a dokážete bez problémů strávit několik hodin v kuchyni? Pak určitě milujete zajímavé kuchařky, díky kterým se stále můžete učit nové věci.

Určitě máte rádi kvalitní kuchařky, které vás nebudou svým obsahem nudit.

Pokud opravdu patříte mezi takovéto nadšence, určitě vám jméno Dita Pecháčková není cizí. Pokud s vařením teprve začínáte a toto jméno vám nic neříká, rozhodně nevadí. Pokračujte dál ve čtení a dozvíte se, jaká úžasná žena se pod tímto jménem ukrývá.

Kdo je Dita Pecháčková?

Narodila se pátého května roku 1975. Ve svých sedmnácti letech odjela na studijní pobyt do Severní Karolíny. Jejím původním vysněným povoláním bylo stát se úspěšnou soudkyní. Po čtyřech letech studování však ze školy odešla. Poté se věnovala práci produkční speciálních efektů pro americké filmy. Mimo to také psala do rubriky Revue na IDnes. Nyní je bývalou šéfredaktorkou časopisu o gastronomii. Od roku 2004 až do roku 2009 působila ve velmi známém gastronomickém časopise Apetit. Od roku 2009 působí jako šéfredaktorka v časopisu Albert v kuchyni.

Velice úspěšný Deník Dity P.

kniha denik dity pDeník Dity P. je velice úspěšná kuchařka, kterou sama Dita Pecháčková vydala. Tato kniha se dokonce několikrát dostala na přední příčky v prodejnosti a byla nominována na literární cenu Český Bestseller 2012 v kategorii kuchařky. Deník Dity P. se dokonce dočkal i několika svých dotisků. Tato kuchařka je však něčím odlišná. Nejde o obyčejnou kuchařku. Samozřejmě v ní naleznete řadu zajímavých receptů na pečení či vaření, ale Dita Pecháčková svou kuchařku kombinuje i svými velice zajímavými příběhy. Zde to ovšem rozhodně neskončilo. Této publikace si všiml režisér David Ondříček a podle této kuchařky natočil pravidelný pořad o vaření, který nese stejný název- Deník Dity P. Tištěnou podobu kuchařky nijak nezměnil a stejně v jako tištěné podobně Deníku Dity P. i v té televizní, pravidelně vystupuje Dita Pecháčková spolu se svými sourozenci.

Skromná a zároveň velice úspěšná

„Nemyslete si, že jsem bůhvíjaká kuchařka. Nejsem. Normálně to ke mně přišlo. A strašně mě to baví. Vaření, pečení, kuchařky, řeči o vaření a pak to jídlo!“

Dita Pecháčková rozhodně nepatří mezi ty, kterým sláva stoupla do hlavy a stále si umí zachovat svůj zdravý rozum. Sama o sobě říká, že není nijak výjimečná kuchařka. Narodila se dokonce přímo s nechutí k jídlu. Ta jí naštěstí ale brzy opustila. Vaření ji prostě potkalo a zaujalo a i při vaření se stále řídí svým motem, že vše se musí dělat s láskou. Jednou ze zajímavých kapitol v kuchařce je ta, kde se Dita Pecháčková snažila zjistit, které jídlo je pro náš národ typické po sexu. Celá tato kapitola nese název jídlo po sexu.

Pokud se vám líbí časopisy typu Apetit, či Albert v kuchyni, rozhodně neváhejte a kupte si Deník Dity P.

Chcete se o ní dozvědět více, nebo dokonce nakoupit na jejím e-shopu?

porcelan dita pechackovaZa návštěvu rozhodně stojí její vlastní, skvěle zpracované internetové stránky, které naleznete pod adresou ditap.cz. Naleznete zde mimo jiné třeba přehledně uspořádaný seznam receptů. Už jen z obrázků, které jsou k receptům připojeny, se vám budou jistě zbíhat sliny. Byl by hřích ani jeden z takto úžasných receptů nevyzkoušet. Dokonce zde můžete Ditu Pecháčkovou kontaktovat pomocí kontaktního formuláře, který na stránkách také naleznete. Toužíte pořídit si kuchařku Deník Dity P. i s věnováním nebo byste si chtěli do sbírky pořídit originální vyšívaný porcelán od Dity Pecháčkové? Pak není jednoduššího než navštívit e-shop, který na již zmíněných stránkách také naleznete.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Jedna reakce na Úžasná žena/kuchařka jménem Dita Pecháčková
  • Alena Kureková 12.1.2014 (10:07)

    Zdravím Vás pani Dita, veľmi rada pozerám Vaš program, hoci nie pravidelne. Chcem Vám napísať,že k vareniu pristupujete s láskou, uplne z vás vyžaruje a preto aj tie pokrmy skvelo chutia. Aj sa mi páči, že používate krasne náradie, sklo, porcelán, žiadna umelá hmota, máte moje uznanie a fandím Vám. Nech sa Vám darí vo všetkom, pozdravuje Alena Kureková Senica

Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist