Internetový hobby magazín

Menu

Vaření

Nejnovější články

Silvestrovské rady

Pro 1027 Autor: Redakce

Silvestr je zejména pro majitele zvířátek spíše starost než radost. Aby jsme se nemuseli o psíka strachovat, doporučujeme tabletky na uklidnění pro psy. Tablety na přírodní bázi zklidní psa, který nebude tolik vnímat novoroční bujaré veselí, petardy a ohňostroje.

Aby jste si Silvestra opravdu užili, vždy kupujte pouze certifikované rachejtle, petardy a dokonce i prskavky. Ty totiž nově patří do skupiny silvestrovských hořlavin číslo jedna.

pomazánkaK poslednímu dni v roce patří i dobrůtky. Zkuste recept na jednoduchou pomazánku. Budete potřebovart 20 dkg měkkého salámu nebo jemných párků, jednu cibuli, 3 kyselé okurky, koření a majolku, tatarku nebo bílý jogurt. Všechny suroviny na jemno nakrájejte a smíchejte. Podle chuti můžete přidat kečup a hořčici.

Podobnými dobrotami ale nikdy nekrmte čtyřnohé mazlíky. Vždy dávejte přednost dobrotám a pamlskům pro psy. Na výběr máte z měkkých oňavých pochoutek, žvýkacího artiklu nebo sušených uší a podobně. Na své si příjdou i psíci a kočičky s nadváhou díky light pamlskům a krmivům.

Ani poslední den v roce ani během celého roku nezapomínejte na zvířátka v přírodě. Za několik korun pořídíte krmítko a sypání pro ptáky.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Jedna reakce na Silvestrovské rady
  • Jaroslav Vichr 29.12.2010 (15:45)

    Psa vždy zavřu do koupelny, dám mu tam vodu a pustím rádio. Samozřejmostí jsou i uklidňující prášky, které podávám 3 dny před a den po Silvestru.

Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist