Internetový hobby magazín

Menu

Vaření

Nejnovější články

Rychlé letní dezerty

Srp 1104 Autor: Redakce

Starat se o domácnost máme za úkol většinou my-ženy. Od jara do podzimu se k práci doma přidá i zahrada a podobně. Proto hledáme všemožné rady a tipy, jak si práci doma ulehčit. Jako správná hospodyňka jistě často připravujete sladká jídla. Hlavně děti zbožňují palačinky, ovocné knedlíky, ale zejména pak všemožné sladké dezerty. Jejich příprava může být o mnoho snažší, pokud použijete vhodné suroviny.

hrk hrk receptyNedávno jsem přišla na kouzlo pudinku, který se nemusí vařit. Jednoduše ho vyšleháte s mlékem a ihned podáváte například s piškoty nebo ovocem. Dozdobit stačí šlehačkou nebo zakysnou smetanou a máte výborný letní dezert, který je připravený tak rychle, že se budete sama divit.

Instantní puding Oetker seženete v několika příchutích a krom klasického pudinku lze použít i do pečených dezertů. Ty jsou známé pod pojmem hrk hrk buchty. Na klasický piškot si totiž velmi jednoduše nachystáte skvělý krém.

Recept na hrk hrk buchtu

hrk-hrk buchta

Budete potřebovat jen konzervu mandarinek nebo jakéhokoliv jiného ovoce, jeden puding bez vaření (Dr.Oetker Créme Olé), kelímek šlehačky (33%) a jeden ztužovač šlehačky. Vše dáte do uzavíratelné mísy, se kterou několikrát zatřesete (odtud název hrk hrk recepty). Krém natřete na vychladlý korpus (ten můžete koupit již hotový) a ozdobíte čokoládovou polevou.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist