Internetový hobby magazín

Menu

Vaření

Nejnovější články

Fantastické dorty

Zář 1421 Autor: Redakce

Fantastické dorty, to je nový pořad TV Prima, ve kterém proti sobě soutěží 3 týmy profi cukrářů. Hlavní zápletka pořadu je v tom, že každá skupina má daný čas na to, aby dort navrhla, upekla i nazdobila. Možná si myslíte, že 9 hodin není tak málo. Na druhou stranu má dort být nevšední, obrovský a hlavně držet pohromadě. K tomu většina profesionálních cukráren využívá chladniček po dobu klidně i 12 hodin. Dort navíc musí splňovat přání zákazníka a být nejen krásný, ale také dobrý. Jedině tak se může stát centrem oslavy nějaké prestižní události.

fantasticke dortyFantastické dorty to ale není jen pořad, ale také stejnojmenná kniha, kterou jako svou novinku vydává Euromedia Group k.s., Ikar (www.bux.cz). V knize se naučíte, jak používat modelovací hmotu, jako je marcipán, fondán, máslová poleva, temperovaná čokoláda a bílková poleva. Můžete si vyzkoušet více než 100 technik zdobení popsaných krok za krokem a doplněných tipy profesionálů, aby každá byla stoprocentně spolehlivá. Lahodné recepty na dorty a dezerty v široké škále vůní, chutí, konzistence, tvarů a velikostí vaši rodinu a přátele naprosto uchvátí.

Také milujete domácí dorty? Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a jedna ze 3 publikací může být vaše.

Napište nám na mail soutez@prima-receptar.cz kolik stran má kniha Fantastické dorty. Soutěž probíhá do pondělí, 6.10.2014

Komentáře jsou uzavřeny

Komentáře nejsou povoleny.

Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist