Internetový hobby magazín

Menu

Vaření

Nejnovější články

Červencový Brandnooz box zejména pro milovníky sladkého

Srp 1606 Autor: Redakce

brandnooz cervenecLetní Brandnooz box nejen, že nebyl plný novinek, ale také doslova přecpaný sladkým. Moje dcera sice měla radost, ale je potřeba vyvažovat i něčím poněkud zdravějším, což dresink a polévka ze sáčku tedy rozhodně nesplňuje. Jak jsme byli nadšení z letní edice Glanc boxu, tak nás letní boxík s jídlem opravdu zklamal. Ostatně podívejte se sami.

Develey Dresink Francouzský-známka 3

Všeobecně kupované dresinky nemám moc ráda. Rozhodně nedoporučujeme těm, kteří nemají rádi kopr a pikantnější tip dresinků. Z kupovaných patří k těm lepším.

Maggi Dobrá Cibulová Francouzská-známka 3

Polévky ze sáčku nejsou naším šálkem čaje. Když už tak ale nějakou lepší, dražší a to tato cibulačka rozhodně splňuje. Seženete ji totiž asi za 40 Kč, což opravdu není málo. Rozhodně se nenajíte celá rodina, takže lépe si uvařit domácí.

Vitana Gurmánský Steak-známka 3

V sezóně bylinek snad nikdo podobné kořenící směsi nekupuje ne? A složení? Opět přes 40% sůl a dále pak česnek, barevný pepř, paprika, cibule, šalvěj. Takže žádná hitparáda ani inovace, na druhou stranu klasická chuť, která omrzí málokoho. Aspoň, že jde o hrubě mleté ingredience, které jen smícháte s olejem a potřete jimi maso, takže v rámci časové úspory dejme tomu.

TUC Sweet Chili-známka 2

TUC v kabelce při nečekaném výletu nesmí chybět. Nás nová příchuť sladkého chili nijak zvlášť nezaujala, ale to jde asi o chuť každého z vás. V regálech supermarketů seženete i další příchutě, a to Barbecue a Roasted Chicken.

A jdeme na ty sladké pecky…

brandnooz cervenec

Nestlé GOLDEN MINIS-známka 3

Přeslazené cereálie nemají se zdravou snídaní vůbec nic společného. Na druhou stranu je důležité do dětí po ránu dostat alespoň něco, takže nám tento produkt a podobné jemu, rozhodně nejsou cizí. Podle výrobce cereálie se sušenkovou příchutí obsahují i celozrnnou mouku, tak alespoň něco! Na obsah cukru se raději koukat nebudeme.

Oreo Chocolate Créme-známka 2

Oreo je známější příbuzný klasických sušenek Disco. Nyní jsou k dostání také v double čoko formě. V čoko sušence tedy najdete také místo mléčného čokoládový krém. Sušenky se prodávají v praktické krabičce se čtyřmi samostatnými balíčky.

Milka Sensations-známka 2-

Další čokoládová pochoutka červencového boxíku. Čoko sušenka s čoko kousky je podle nás opět zbytečně přeslazená, ale dětem samozřejmě chutná. Ke kávě si normální člověk nedá více než jednu a bude přeslazený na celý den. Milka Sensations seženete ve 2 variantách, a to Choco inside a Soft inside.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist