Internetový hobby magazín

Menu

Vaření

Nejnovější články

BRANDOOZ BOX PROSINEC 2016

Led 1706 Autor: Redakce

brandnooz prosinec 2016Prosincový box přišel krátce před koncem roku a na první pohled potěšil svým pojetím, celý je totiž koncipovaný na téma oslav a zimního zahřátí. Při detailnějším zkoumání se boxík jeví trošku chudě, obsahuje řadu už známých či nepříliš zajímavých produktů, na druhou stranu posloužil jako skvělý pomocník při vymýšlení a zajišťování občerstvení na oslavy spjaté s příchodem nového roku. Při hodnocení navíc vyšel velmi pozitivně.

Rotkäppchen Désalcoolisé Rosé – známka 1

Perlivé růžové víno bez alkoholu je skvělá alternativa na oslavy pro těhotné, řidiče nebo jen ty, kdo to nechtějí s popíjením přehnat. Lze ho pít samotné, chutná příjemně po ovoci, skvěle se ale hodí třeba i do silvestrovské bowle, kam svou chutí výborně padne.

brandnooz prosinec 2016 sampus

Patifu delikates – známka 1

Z mnoha sójových výrobků na trhu mi jen málokterý chutná, zrovna Patifu „paštiky“ ale patří mezi moje velké oblíbence. Jejich základ tvoří tofu, které je doplněné o další suroviny podle dané příchuti, mým favoritem je rajče s olivou, ale chutné jsou všechny. Hodí se k pečivu jako snídaně či večeře, skvěle nahradí taky nezdravé kupované pomazánky nebo saláty na oslavách. Za mě jsou ideální hlavně na cesty – ať už přes zimu na hory, nebo v létě pod stan.

Ricola Bylinný Originál – známka 1

Bylinné bonbony se přes zimu v období chřipek a nachlazení rozhodně neztratí. Tyto se už tři čtvrtě století vyrábějí podle téhož receptu a mají v sobě 13 bylin vypěstovaných ve švýcarských horách. Chuťově jsou moc příjemné – ani moc sladké, ani příliš mentolové, přes zimu přijdou určitě vhod.

MaxiVita Herbal Horký nápoj Echinacea – známka 2

Další užitečná prevence proti nachlazení, která se objevila v prosincovém boxu. Já onemocněla dříve, než jsem ho stihla ochutnat, naordinovala jsem si ho tak alespoň v rámci léčby. Příjemně zahřál i zachutnal, jen z jednoho balíčku lze těžko posuzovat účinnost.

brandnooz prosinec 2016 ricola

Jupí Horká Švestka se skořicí – známka 2

Sirupům zrovna neholduji, každopádně alternativní horká verze je fajn nápad. Přestože osobně si radši svařím čistý jablečný mošt, švestkový sirup se skořicí mě svou chutí mile překvapil. Produkt poté připadl nejmladšímu členovi naší rodiny a nemám pochybnosti o tom, že do konce zimy u nás nevydrží.

Carla čokoška – známka 2

Oceňuji koncept, který pracuje se složením čokolády a podle toho uzpůsobuje její velikost tak, aby byla (samozřejmě v rámci možností) vhodná i pro děti. Ty by možná zvládly i trochu vyšší podíl kakaa a naopak nižší podíl cukru, celkově ale výrobek neobsahuje žádné špatné suroviny, což je rozhodně velké plus. Děti se navíc podílely i na vytváření obalu, kam nakreslili zvířecí obrázky žáci základní školy ve Dvoře Králové.

Korunní Neperlivá k vínu – známka 3

Upřímně mi přijde dost úsměvné prodávat produkt označovaný jako voda k vínu, který se nijak významně neliší od jiné jemně perlivé vody. Nicméně pro výskyt v balíčku mám vzhledem k obsahu zahrnujícím také dvě malá vína pochopení. Sama bych si ji ale nekoupila, preferuji kohoutkovou vodu.

TUC Original – známka 3-

Krekry TUC jsou taková klasika v oblasti slaných pochutin. Neurazí ani nenadchnou. Na rozdíl od brambůrků ale aspoň nejsou smažené a mají také různorodé využití – lze jen konzumovat jen tak, potřít domácí pomazánkou nebo třeba přikusovat k salátu. Méně soli by jim ale podle mého názoru neuškodilo.

Zatím jsme neochutnali:

  • Rotkäppchen demi sec
  • MaxiVita Herbal Horký nápoj Brusinka

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist