Internetový hobby magazín

Menu

Vaření

Nejnovější články

Brandnooz box září 2020

Zář 2015 Autor: Redakce

Máme tu září a s tím spojený začátek nového školního roku. Zároveň jsme se také dočkali nového boxu s podtitulem back to school. Musíme přiznat, že jsme se na něj velmi těšili a doufali jsme, že nás opět překvapí svým složením. Box opravdu nezklamal a my jsme byli opět velmi příjemně překvapeni. Pojďte se tedy s námi podívat na to, co jsme nalezli tentokrát.

brandnooz box zari

Box obsahoval:

Mazagrande Fresh Citrus
Chocoland tyčinka Smilies
Adriana Animali ZOO zvířátka
Podravka rajčatový protlak
Vitana Instantní polévky Do Hrnečku
Bonavita Black and White Pillow a Coconut
Racio Cornies s cibulkou
Racio Free style popcorn
STORCK Knoppers NutBar!
Mattoni esence
STRONGBOW Citrus Edge
STRONGBOW Cucumber and Mint
EFKO ČESNEK S CHILLI

Chocoland tyčinky Smilies – naše hodnocení 1
Sladká tyčinka se spoustou čokolády, dražé a krému. Tahle tyčinka se hned stane oblíbencem každého malého dítěte. Jestli hledáte čím, svého potomka potěšit, věříme, že tyčinka smilies rozhodně dobře odvede svou práci!

STORCK Knoppers NutBar! – naše známka 1
Tahle nová čokoládová tyčinka je doslova vynikající! Skládá se z dokřupava upečené a zároveň lehké oplatky, z mléčného krému a lískooříškové náplně. V té je navíc přimíchaná porce opražených lískových oříšků v karamelu.

brandnooz box zari

Adriana Animili ZOO zvířatka – naše známka 1
Jak lépe motivovat každého malého strávníka, než zábavnou formou? Těstoviny ve tvaru slona, zebry, pelikána, lva a opice si děti doslova zamilují!

EFKO ČESNEK S CHILLY – naše známka 1
Jde o první výrobek z řady efko EXCLUSIVE, který jsme měli možnost ochutnat. Jde o skvělou kombinaci křupavého česneku, naloženého v oleji spolu s chilli a dalším kořením. Poté co všechen česnek sníte, můžete provoněný olej použít k marinování!

brandnooz box zari

Racio cornies s cibulkou – naše známka 1
Limitovaná edice těchto kukuřičných chlebíčků nás doslova ohromila. Zdravá, ale vynikající svačinka, kterou si můžete vychutnat klidně samotnou, nebo jako přílohu k salátům či polévce.

Mattoni esence – naše známka 1
Skvělá chuť ovocné limonády a to zcela bez cukru a sladidel! Dostupné příchutě jsou malina, citron a pomeranč. Pokud již máte dost limonád, které jsou plné cukru, rozhodně neváhejte a ochutnejte.

 

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist