Internetový hobby magazín

Menu

Vaření

Nejnovější články

BRANDNOOZ BOX SRPEN 2017

Zář 1706 Autor: Redakce

Léto se zrovna prolínalo s podzimem, když u branky zazvonil kurýr s nejčerstvějším Brandnooz boxem. Ten udělal v těchto ochlazujících se dnech velkou radost, jde totiž o nejlepší box za poslední měsíce.

brandnooz box srpen 2017

Maggi Snackito tomatový kuskus – známka 1

Poměrně často cestuji a hodí se mi mít s sebou nějaké rychlé jídlo pro případ nouze. Tento produkt moje nároky přesně splňuje. Je opravdu chutný, ve složení figuruje převážně jen kuskus, zelenina a koření a příprava se sestává pouze ze zalití horkou vodou. Určitě jsem ho neměla naposledy.

brandnooz box srpen 2017 kuskus

POM-BÄR ZOO Friends – známka 1

Brambůrky této značky jsem měla ráda už jako malá a pořád mě to nepustilo. Ale to vůbec nevadí, protože jejich složení je opravdu příjemným překvapením. Nefiguruje zde hromada umělých dochucovadel, naopak mají chipsy snížený obsah soli a jsou bezlepkové. A navíc moc dobré!

CHIO Cornados Creamy Paprika – známka 1-

Další zajímavé chipsy v boxu, tentokrát jde o kukuřičné. I tyto jsou cenově dražší, zákazník však v tomto případě opravdu platí za kvalitu. Chutnají příjemně paprikově, neobsahují lepek, barveny jsou přírodně a smaženy na slunečnicovém oleji. Určitě raději sáhněte po těchto, navíc v menším balení, než po velkém pytli klasických přesolených brambůrků.

HEVEN Nápoj Aloe vera – známka 1-

Nápoj s aloe vera mám ráda a v boxu mě potěšil. I když trend těchto nápojů je už za námi, pořád jde o fajn způsob konzumace prospěšné aloe vera. Nápoj je příjemně voňavý a chutný, přesně jak by měl být.

Emco Biskiti Čokoláda a kokos – známka 2

Výrobek obsahuje pár surovin, bez nichž by se obešel nebo je mohl mít v menším množství. V zásadě ale stačí nevnímat produkt jako echt zdravý, spíše jako zdravější oproti většině, a s tím k někomu přistupovat. Sušenky jsou chutné, díky smajlíkům poměrně lákavé pro děti a ideální jako svačinka na cesty nebo do práce. Navíc jsou bez umělých barviv a konzervantů.

brandnooz box srpen 2017 biskity

Hašlerky Černý rybíz bez cukru – známka 2

Hašlerky přišly s ovocnými příchutěmi už dříve, nyní je navíc nabízejí v menším praktickém balení. Kombinace bylinek a černého rybízu mě baví a přijde mi zajímavá. Složení je klasicky „bonbonové“, zde asi nelze čekat zázraky.

Spak Bylinkový dressing 250 ml – známka 2

Dressingům moc nefandím a raději si vyrábím domácí. Tento mě po ochutnání nikterak neoslnil, ale to už záleží na osobních chutích a preferencích. Rozhodně není špatný a nějaké využití pro něj najdu. Jen škoda, že nebyl v boxu dříve, během letní salátové sezóny by jistě našel v kuchyni bohaté uplatnění.

brandnooz box srpen 2017 dressing

Corny BIG Milk Nuts – známka 3

Poměrně dobrá tyčinka s mléčnou vrstvou, ale až přespříliš sladká – a to nejen při pohledu na složení, ale i chuťově. Jde sice o celkem originální produkt, rozhodně to ale není nic, bez čeho bych odteď nedokázala žít.

Zatím jsme neochutnali:

  • Hamé EasyFruit Exotic Party
  • OvoCé pomeranč

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist