Internetový hobby magazín

Menu

Vaření

Nejnovější články

Brandnooz box říjen 2020

Lis 2004 Autor: Redakce

V době, kdy se po obchodech raději moc nepohybujeme, je říjnový brand nooz box velmi lákavý. S napětím jsme otevírali krabici, která je klasicky vystlána dřevitou výstelku, kterou používáme pro podpálení krbu. Krom toho nás zaujal i časopis, recepty vždy potěší. A co nás zaujalo?

brand nooz box rijen 2020

Wasa bio – známka 1

Tenké a křehké plátky z celozrnné žitné mouky, které je fajn mít doma jako záchranu nečekané návštěvy nebo když nemáte čas nakoupit pečivo. Jde pro nás o naprostoui novinkou zajímavé chuti, hodnotíme kladně.

PENAM Swing s náplní pudinkovou – známka 2-

A pokračujeme v kategorii pečiva. Sladké balené trvanlivé pečivo není zrovna naším šálkem čaje, ale děti byly nadšené. Náplně je v máslovém kynutém těstě opravdu hodně a je moc dobrá. Těsto nadýchané.

Manner Knuspino Haselnuss – známka 3-

Sušenky všeobecně moc nemusíme, ale děti opět nadšené. My když už, rozhodně bychom sáhli po nějakých tuzemských. Tyto ani nejsou moc dobré, skoro cítím nějaký tuk. Nevím, nechutnají mi.

Hamé Veggie Zeleninová pomazánka Tatarák ze zeleniny – známka 2

Zcela upřímně máme rádi jinou značku vege pomazánek. Tato je poněkud štiplavá a v boxu bývá snad už pravidelně…

PODRAVKA Natur – známka 4

Používá vůbec ještě v dnešní době někdo dochucovadla? Známkujeme jen ze zvyku, produkt nehodláme ochutnat, ale darujeme dál. Úplně vidím mojí babičku, jak dochucuje tekutým hnědým čímsi polévku.

MENTOS Pure Fresh Gum Rolls – známka 2-

Přesně tyto žvýkačky už v boxu několikrát byly, ale nejsou špatné. Všechny příchutě jsou klasické. Dáme je do auta a určitě se po nich zapráší.

Hamé Extra Džem – známka 2

Džem vůbec není špatný, jen poněkud tekutější. Má příjemnou nakyslou chuť, protože obsahuje méně cukru. Nedoporučujeme těm, kterým vadí zrníčka.

Cool malina a borůvka – známka 2

Další z rodiny nealkoholických ovocných piv, tentokrát od Staropramenu. Nápoj nám chutnal a navíc je bez konzervantů a umělých barviv. Ovšem v boxíku mají být novinky a je v něm také snad pokaždé. Jako doplnění boxu ale dejme tomu.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Kvě 2022>>
PÚSČPSN
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
události
Spolupracujeme:
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist