Internetový hobby magazín

Menu

Vaření

Nejnovější články

BRANDNOOZ BOX ŘÍJEN 2017

Říj 1730 Autor: Redakce

Rok se pomaloučku chýlí ke konci, a nám tak přišel jeden z posledních letošních boxíků. Škoda, že nenabídl žádný vyloženě podzimní produkt, zato ale pár jiných výrobků, které nám udělaly radost.

Saf instant Sušené pekařské droždí – známka 1

Balíček sušeného droždí přišel vhod a splnil očekávání. Kynuté těsto s jeho použitím se povedlo, víc asi od droždí ani neočekávám.

brandnooz peceni

Babiččina Volba Špaldová mouka hladká – známka 1

Tento produkt mě velmi potěšil, protože špaldovou mouku využívám v kuchyni často. Tato je moc dobrá a cena mi vzhledem k tomu, že se jedná o kvalitní mouku ze špaldy, přijde odpovídající.

Like Chips Solené – známka 2

Výrobce tvrdí, že chuť a křupavost tohoto výrobku dosahuje té nejvyšší třídy, jaké je možné u chipsů dosáhnout. Za mě jde o standardní brambůrky, které mohu oproti konkurenci pochválit alespoň za to, že jsou o něco méně slané.

Fruttimo Pomeranč a grep – známka 2-

Chuťově příjemný a osvěžující džus. Co se složení týče, raději bych dala přednost šťávám, které nejsou z koncentrátu, a nulovému obsahu aromat.

Corny Flapjack Brusinková s dýňovými semínky + Kakaová – známka 2-

brandnooz flapFlapjacky pro mě nejsou zrovna oblíbený druh tyčinek. Každopádně se ale hodí na rychlé doplnění energie, ať už během běžného dne, nebo na cestách. My je sbalili na dovolenou. Celkem nám chutnaly, ale žádný zázrak se nekonal.

Jemča Bylinný čaj Žaludek a střeva – známka 3

Od podzimu do jara přežívám z velké části právě díky neutuchající konzumací čajů a radost mám z každého, který si nemusím osobně kupovat. I na tento jsem se těšila, protože už jsem ochutnala jeho bratříčka na nachlazení. Ovšem po otevření krabičky bylo jasné, že toto opravdu nebude šálek mého čaje. Aroma anýzu je velmi výrazné a dovedu si jeho konzumaci představit opravdu jen v situaci, kdy to má střeva budou žádat. Ale proti gustu…

Zatím jsme neochutnali:

  • Hellmann‘s Tatarská omáčka light
  • Ajvar jemný Podravka

tatarka

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist