Internetový hobby magazín

Menu

Vaření

Nejnovější články

Brandnooz box říjen 2016

Říj 1630 Autor: Redakce

Podzim je v plném proudu, což s sebou přináší jak plno barev a sluníčka, tak i řadu zachmuřených dní. Během jednoho takového mi doma přistál nejnovější Brandnooz box, který přinesl nejen nejnovější várku zajímavých produktů, ale i plnou krabici radosti. Pojďme se společně podívat, co říjnová verze obsahovala.

brandnooz rijen

Strážnické brambůrky party balení – známka 1

Strážnické brambůrky patří na trhu k mým oblíbeným. V boxu se nenacházejí v žádné nové příchuti, ale v novém, větším balení. To je ideální třeba jako vstupenka na večírek u přátel, ostatně ne náhodou stojí na obalu „party balení“. Dovolím si taky vyzdvihnout, že tyto brambůrky obsahují pouze brambory, slunečnicový olej a sůl, tedy nic zbytečného navíc.

Bornier hořčice s fíky – známka 1

brandnooz rijen Hořčici ozvláštněnou fíky a rozmarýnem považuji za nejzajímavější produkt z celého boxu. Hořčici jsem vyzkoušela s masem i do salátu a má moc příjemnou chuť, kterou jak fíky, tak rozmarýn jen jemně doplňují. Sama bych upřednostnila trochu pálivější hořčici, ale to už je věc osobních preferencí a věřím, že právě i pro jemnou pikantnost si produkt řadu lidí získá. Druhou variantou je hořčice s hruškou, což je kombinace, která zní neméně lákavě a určitě taky stojí za vyzkoušení.

Hašlerky černý rybíz/višeň – známka 2

Klasické Hašlerky patří mezi oblíbené produkty mého dětství, a tak jsem byla na jejich ovocnou verzi moc zvědavá. První jsem vyzkoušela příchuť černý rybíz, která si mě ihned získala. Višňová verze mě oslovila méně, přijde mi méně svěží a více sladká. Rozhodně si ale oba druhy najdou své fanoušky, především mezi dětmi.

brandnooz rijen

Fidorka mléčná s karamelovou příchutí – známka 2

Fidorka připravila novou limitovanou edici a po kávové příchuti přichází čas na karamel! Laskominy s karamelovou příchutí nepatří mezi mé nejoblíbenější, ale v tomto ohledu mě kulatá sušenka poměrně mile překvapila. Celkově ale nešlo o žádný výjimečný chuťový zážitek, a když budu mít v budoucnu náhodou chuť na Fidorku, sáhnu opět po své oblíbené s bílou čokoládou.

Vest Sýrovky – známka 3

Ve prospěch těchto sýrových krekrů bezpochyby hovoří fakt, že jsou vyráběné ve Zlíně a navíc neobsahují palmový tuk. Chuťově ale bohužel nikterak nevybočují z průměru a nejen chuťově zapadají mezi ostatními produkty téže kategorie.

Zatím jsme neochutnali:

  • Krušovice Dvanáctka
  • Nescafé Azera

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist