Internetový hobby magazín

Menu

Vaření

Nejnovější články

Brandnooz box prosinec 2020

Pro 2013 Autor: Redakce

Prosincový Brandnooz box dorazil časně, pravděpodobně se někdo obával doručení před Vánoci. Navíc tam jsou produkty k okamžité spotřebě. Pokud ale očekáváte tematické produkty, budete zklamáni podobně jako my.

brandnooz box  prosinec 2020

Foto: Jana Šťastná, Príma receptář

Smint CleanBreath peppermint pastilky bez cukru – známka 3

Smintky jsou v boxíku také snad pořád, ale nevadí, máme je v autě. Jsou to funkční bonbóny trojúhelníkového tvaru, bez cukru, které poskytují okamžitou a intenzivní svěžest, kdykoliv a kdekoliv.

Mentos Candy Cane – známka 3
Asi jediný vánočně laděný produkt ve vánočním prosincovém boxíku. Ovšem kombinace vanilka a máta nás nijak zvlášť nezaujala. Bonbony si nechám v pracovním stole až bude nejhůř. Každá rolička obsahuje 14 bonbónů potištěných vánočními obrázky. Tato sváteční limitovaná edice doplní klasickou řadu Mentos bonbonů Fruit, Mint, Strawberry a Rainbow.

Racio Chipsy – známka 2
Chipsy od značky Racio jsou úplnou novinkou. Mají kukuřičný základ, nejsou smažené, díky čemuž mají až o 70% méně tuku, jsou bezlepkové a ve dvou příchutích. Asi výjimečně, třeba na Silvestra, si dokážeme představit mít něco podobného jako zobání. Jinak se podobným produktům snažíme vyhýbat.

Big Shock! Mango & Orange – známka 5
A jsme u toho zase, tohle někdo pije? Drink ani neochutnáme, pošleme dál.

Penam Plundrové špičky – známka 5
Také jste na Facebooku viděli příspěvek na téma složení hladké mouky od společnosti Agrofert holdingu Penam? Kdo by čekal, že jde o jemně mletá pšeničná zrna je na omylu a pokud je z této šmakuládní mouky také tento výrobek, tak díky, ale pokuste se otrávit někoho jiného.

Maggi tekutý bujón – známka 2-

Já si vždy říkám, zda bujonové kostky, ale i tekutá dochucovadla, vůbec ještě někdo používá. Moje tchýně ano, proto jsem jí dala bujón na vyzkoušení a moc jim chutnal.
Sice neobsahuje přidaná barviva, konzervanty a ani glutaman, ale ani tak podle mě v poctivě taženém vývaru nemá co dělat.

Natur Compagnie Bio zeleninový bujon – známka 2

Tak dejme tomu, pokud potřebuji malinko vývaru třeba do nějakého pokrmu a nechci se zdržovat výrobou vlastního. Plusem, je že neobsahuje palmový olej, ani přidaný cukr. Bujon koupíte v síti obchodů Vega a Herba.

Hamé Veggie zeleninové pomazánky – známka 2
To bys snad ani nebyl boxík, kdyby neobsahoval nějakou Hamé pomazánku. Pomazánky nejsou špatné, jsou bez konzervantů, palmového tuku a lepku, ale žádný zázrak. Jako pojistka na dovolenou, dejme tomu.

brandnooz box  vanocni

Foto: Jana Šťastná, príma receptář

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Pro 2023>>
PÚSČPSN
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist