Internetový hobby magazín

Menu

Vaření

Nejnovější články

BRANDNOOZ BOX LISTOPAD 2017

Pro 1709 Autor: Redakce

Venku se ochlazuje, lidé začínají zapalovat adventní svíčky a poohlížet se po stromečku. To znamená jediné – blíží se konec roku a s ním i Vánoce. V tomto čase si cestu k rodinám našel i letošní předposlední Brandnooz Box plný zajímavých dobrot.

brandnooz listopad

Amylon Vanilkový puding pro děti – známka 1

Značku Amylon a její produkty mám ráda, mimo jiné právě i pudinky. Tento pro děti je bez lepku a obsahuje přidaný vápník, což je jedině vítáno. Ve složení žádná ingredience nepřebývá, pudink je chuťově super a v kuchyni se rozhodně neztratí.

Ovocňák Jablko jahoda – známka 1

Skvělá pochoutka nejen pro malé děti. Chuťově připomíná přesnídávku, přičemž neobsahuje žádný přidaný cukr. Produkt je vhodný jako dopolední svačinka nebo zachránce na cestách, kdy dostanete nečekaně hlad. Lze ho využit i na pečení a chutné jsou i varianty s jiným ovocem.

Bohemia Kotlíkové Jarní cibulka – známka 2

Kolíkové chipsy mě zaujaly už dříve, takže jsem to, že se objevily v boxu, jen kvitovala. Příchuť jarní cibulky nabízí fajn změnu oproti těm nejběžnějším, i když přiznávám, že já dám příště nejspíš opět přednost brambůrkům soleným. To už ale záleží na preferencích.

Hamé Ovocná náplň s kousky ovoce – známka 2

Celkem milé překvapení v boxu. Složení jsem čekala horší, takže v tomto ohledu panuje převážně spokojenost. Kelímek slibuje snížený obsah cukru, což mohu potvrdit – nejde o žádnou extrémně sladkou náplň, která by vám okamžitě zalepila pusu. Skvělá bude hlavně do koláčů nebo šátečků, já ji využila na křehký koláč s drobenkou a byla s její chutí i konzistencí spokojená.

kolac

Magnesia Extra a Mlýnský pramen – známka 2

Novinky od firmy Magnesia plné minerálů, které jsou skvělým zdrojem, jak si tyto látky v těle doplnit. Zatímco Magnesia Extra je chuťově skoro neutrální, v Mlýnském pramenu už je chuť minerálů cítit více. I když se cena může jevit vyšší, neberu tyto nápoje jako produkty denní potřeby, takže to nepovažuji za problém.

Bohemia Solené – známka 2

Klasické chutné brambůrky, které potěší absencí palmového tuku a mě například i velikostí balení. Díky němu po spořádání celého sáčku nejsou výčitky až tak velké.

Bonavita Active Crispy Rusk – známka 2-

Těmto sucharům zrovna neholduji, nicméně i zde platí sto lidí, sto chutí. Každopádně je určitě využiji jako skvělou rychlou svačinku třeba společně s humusem a čerstvou zeleninou.

Chipicao Biscuit Angry Birds – známka 2-

Poměrně fajn sušenky s příjemnou kakaovou chutí. Navíc oživené obrázkem, což bude děti určitě bavit. Na druhou stranu nic, co bych odteď musela mít bezpodmínečně ve spíži.

cipikao susenky

Chocoland Jsem Madam – známka 4

Chuťově průměrně dobrá, složením příšerná – hromada cukru, různých druhů tuku a nadbytečných nesmyslů. Připomíná tyčinku Margot, ovšem ve verzi s bílou čokoládou. Rozhodně ji znovu nevyhledám.

Zatím jsme neochutnali:

Boneco Majolka 220ml

ADY Křen

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist