Internetový hobby magazín

Menu

Vaření

Nejnovější články

Brandnooz box květen 2017

Kvě 1727 Autor: Redakce

Jeden z nejchudších boxíků vůbec. To je květnová nabídka novinek. Navíc chyběly novinkové bonbony, které budou v některé z následujících boxíků. Co jsme tedy v květnu ochutnali?

brandnooz box kveten 2017

NESTLÉ FITNESS Cereálie-známka 2

Cereálie patří mezi velmi oblíbené formy snídaně. Vždy si ale zkontrolujte obsah cukru a tuku. Pak už vybírejte příchutě podle uvážení. Na druhou stranu je možné zejména dopoledne tak trochu hřešit, proto najdete tuto formu cereálií mj. i v čokoládové formě, kdy jsou některé lupínky máčené do hořké a mléčné čokolády. Za nás nejde o zcela příšerný produkt, ale nijak zvlášť nás nezaujal.

Dr.Oetker Ovesná kaše Rakytník-známka 2

Do podobné kategorie rychlých snídaní lze zařadit i instantní ovesnou kaši s přídavkem blahodárného rakytníku. Tomu se ne nadarmo říká zlato z přírody. Není nic jednoduššího, než si kaši uvařit po vlastní ose z několika málo surovin, ovšem na výletech nebo v časovém presu není úplně od věci sáhnout po instantní kaši. Určitě uděláte lépe, než pokud posnídáte třeba oplatky.

NESCAFÉ Classic-známka 3-

Pije vůbec ještě někdo rozpustnou kávu? Opět produkt zařazujeme do kategorie největší nouze. Na druhou stranu není unikátní dvojité filtrování na škodu a káva není vůbec špatná.

Smarty Myslivecký a rybářský jablko a citron-známka 1

Konečně jsou na trhu opravdu dobré limonády s jemným sycením. Limonáda je výborná zejména vychlazená a krom toho, že výborně chutná, je navíc bez přidaných konzervantů, z pramenité vody z Nízkých Jeseníků. Chcete další bonus? 1 Kč z každé láhve na projekty spojené s ochranou přírody v ČR.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist