Internetový hobby magazín

Menu

Vaření

Nejnovější články

BRANDNOOZ BOX ČERVEN 2017

Čvc 1707 Autor: Redakce

Začátek červenec přinesl nejen letní prázdniny, ale i nový Brandnooz Box. Ten nabídl rozmanité produkty všeho druhu a opět udělal radost i několika sezónními záležitostmi. Co nám tentokrát (ne)chutnalo?

brandnooz cerven

Avanti Kir Royal – známka 1-

Mňam! Příchuť černého rybízu je moje oblíbená a v kombinaci s vínem vytváří skvělý letní drink. Bublinky jsou už jen super bonus navíc. Určitě by nápoj snesl menší obsah cukru, ale není to zas taková vada na kráse, ostatně každý si ho může v případě potřeby naředit. Za sebe dávám palec nahoru a určitě si ho ještě někdy koupím.

JOJO Mixle Pixle MINI – známka 1-

Jestli některé želé bonbony chuťově vybočují, pak to jsou pro mě právě Mixle Pixle – jsou přesně tak ovocné a šťavnaté, jak slibují na obalu. Velmi příjemným bonusem je obsah ovocných šťáv a pouze přírodních barviv a aromat. Zázrak to není, ale mezi podobnými produkty opravdu moc příjemná volba.

Vitana Farmářská polévka Rajská pro malé rošťáky – známka 2

Celkem fajn produkt, ostatně jako celá řada těchto farmářských polévek. Ta opravdu obsahuje výrazně lepší suroviny, bohužel se ale pořád drží jednoho nešvaru instantních polévek – příliš vysoký obsah soli. To platí i pro tuto rajskou polévku cílenou na děti, která sice slibuje menší obsah soli, pětina denní dávky v jedné porci mi ale pořád přijde dost. Každopádně je to přijatelná alternativa pro dny, kdy je potřeba vyčarovat jídlo z mála a/nebo co nejrychleji.

Vitana Šťáva na čínu – známka 2

Velmi příjemné překvapení. Přestože jsem vůči bujonům a podobným produktům spíše skeptická, tady jsem hned ocenila fajn složení. Zatím nebyl čas produkt vyzkoušet, ale určitě se to při nejbližším líném dni změní.

Nestlé KitKat extra milk and cocoa – známka 2-

V případě této tyčinky by snad nikdo neočekával kvalitní složení, takže ho rovnou přeskočme. Chuťově se tato verze příliš neliší od klasické KitKatky, nicméně je v ní cítit větší podíl kakaa. Chutná, nejde však o nijak výjimečný produkt.

brandnooz cerven

Big Shock! Spritz – známka 3

Hit Spritzů doputoval už i k Big Shocku, a tak box nabízí už třetí energetický nápoj během pěti měsíců. Osobně nepatřím mezi fanoušky hořké chuti, a to platí i v tomto případě. Věřím ale, že někteří si tuto příchuť naopak zvláště oblíbí.

Cheetos Peanut – známka 3-

Arašídové křupky jako každé jiné, chuťově mi dokonce připadaly spíše podprůměrné, oproti konkurenci navíc zbytečně dražší.

Mirinda Meloun/Ananas – známka 4

Sladké limonády během roku nevyhledávám, ovšem během léta na ně občas dostanu chuť, a tak si je dopřeju. Toto duo vyloženě letních příchutí mě na první pohled zaujalo, nicméně po ochutnání se dostavilo spíš rozčarování, přičemž složení tomu jen nasadilo korunu. Chuť spíše umělá a mezi ingrediencemi meloun ani ananas nenajdete. Znovu už si nedám.

brandnooz cerven

Zatím jsme neochutnali:

Hellmann‘s Tatarká omáčka Delikátní

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist