Internetový hobby magazín

Menu

Vaření

Nejnovější články

BRANDNOOZ BOX BŘEZEN 2018

Dub 1804 Autor: Redakce

Velikonoční nadílky jsem se letos dočkala dřív, než jsem řekla „hody, hody doprovody“. První jarní Brandnooz Box mi doma přistál těsně před dlouhým velikonočním volnem, a tak bylo dost času všechny dobroty ochutnat. Některé obzvlášť potěšily, jiné by se hodily do balíčku spíš v létě nebo naopak v zimě.

brandnooz brezen 2018

Lagris Luštěninová směs tradiční – známka 1

Rozhodně vítám, když s v boxu vedle nejrůznějších dobrot objeví i nějaká přirozeně zdravá potravina. Směs luštěnin je naprosto ideálním příkladem. Praktické namixované balení se hodí mít ve špajzu v záloze a v případě nouze použít na hrstkovou polévku nebo přidat do jídla ve stylu „co dům dá“.

Lotus Biscoff Biscuit Spread – známka 1-

Tuhle pomazánku máme doma moc rádi, je těžce návyková. Vedle klasické konzumace lžičkou přímo ze sklenice ji využívám i pro přípravu dezertů, třeba do cheesecaku nebo sušenek. Složení mi navíc nepřijde tak špatné, jak by se u podobného produktu dalo očekávat.

susenkova pomazanka

Lišácké jablko Cider – známka 2

Cider mám moc ráda, i když k jeho popíjení se dostávám spíš až v teplejších měsících, kdy skvěle osvěží. Lišácké jablko hodnotím jako moc dobré a určitě si ho v budoucnu ráda koupím i sama.

Bohemia Maxi mix – známka 2-

V zásadě průměrný a ničím nevýjimečný mix slaného zobání k televizi nebo na návštěvu. Pro druhý případ je balíček zvlášť vhodný, obsahuje totiž mix různých preclíků, krekrů a mini tyčinek, z nichž si každý může vybrat ty, které má nejradši.

Chai LattéChai Latté David Rio Orca spice – známka 1

Chai latté zažívá v poslední době poměrně boom. Lidé si ho často užívají v kavárnách, kde je leckdy připraven právě z této směsi, takže si ho jeho příznivci mohou jednoduše dopřát i doma. Výsledný nápoj je příjemně jemný, jen bych ho v boxu raději viděla o tři měsíce dříve, kdy by mě navíc i příjemně zahřál.

NESCAFÉ CLASSIC Crema – známka 3-

Kafe máme doma rádi, toto ale bohužel naše představy o kvalitní kávě nesplňuje. Proti gustu žádný dišputát, my ale raději tento produkt pošleme dál. Své konzumenty si nepochybně najde.

Dr. Oetker Puding bez lepku vanilková příchuť – známka 4

Standardní pudink, který ovšem veškeré své šance na úspěch ztrácí při pohledu na použité ingredience. Vanilku v něm nenajdete, zato barviva ano. Osobně dávám raději přednost třeba pudinku Amylon, který svým složením splňuje očekávání a není o tolik dražší.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist