Internetový hobby magazín

Menu

Vaření

Nejnovější články

Alkoholové novinky nejen na pití

Dub 1518 Autor: Redakce

Alkohol je neodmyslitelnou součástí v našem života. Nedávno jsme publikovali článek Vaříme s alkoholem, který měl ohromný úspěch. Také do marinád na grilování můžete použít alkohol. Zkuste třeba novinku od Fernetu, kterou využijete nejen v kuchyni, ale samozřejmě i „jen tak“.

První novinka, kterou vám představíme, je hruškový a mátový Fernet.

stockJasoň (Fernet Stock citrus) a Drsoň (Fernet Stock klasik). To už nejsou jediné Fernety, které si můžete užívat dnes a denně. Značka Fernet Stock uvádí na český trh hned dvě originální novinky: Fernet Stock Hruška a Fernet Stock s mátou. A nejsou to žádné sladké likéry. Naopak představují pití pro opravdové muže. Fernet Stock Hruška spojuje nezaměnitelnou hořkou chuť Fernet Stocku a hrušky, tradičního českého ovoce. U Fernetu Stock s mátou zase v chuti doznívají příjemné chladivé tóny máty. Obě nové varianty byly zvoleny na základě rozsáhlých spotřebitelských testů, kdy sami muži vyhodnotili spojení hořké chuti Fernet Stocku s hruškou a mátou jako to nejlepší.

Co lidé nejraději pijí?

Ze spotřebitelských průzkumů vyplývá, že pozitivní vnímání hořké chuti se mění s věkem. Onu skutečně lahodnou hořkou chuť oblíbeného pití tak umí nejlépe ocenit konzumenti ve věku zhruba od třiceti let výše.
A právě v současné době se do této věkové kategorie posunuje mimořádně silná populační skupina tzv. Husákových dětí. „Počet milovníků fernetu roste a značka Fernet Stock je jednoznačným lídrem v této kategorii.  Chceme tuto početnou skupinu oslovit i trochu jinak, než osvědčenou klasikou.  A to jsou právě nové příchutě naší značky,“ uvedla Zuzana Prokopová, managerka Stocku Plzeň – Božkov.

Pro koho jsou novinky určeny? …

…aneb Tip na dárek pro opravdové muže

Obě dvě novinky, které jsou právě představovány českému trhu, staví na osvědčené originální receptuře legendárního pití a obohacují ji o dodatečnou chuťovou dimenzi. Cílem nových příchutí je přinést příznivcům fernetu další příležitosti, kdy si jeho unikátní charakter vychutnat. Fernet Stock Hruška a Fernet Stock S mátou nejsou žádnými sladkými likéry. Naopak, představují pití pro opravdové muže.

Další novinka na našem trhu – mandlový a kávový rum

stockNejprodávanější značka lihovin v Česku, Božkov, nabízí příznivcům tuzemského další rozměr této typické a oblíbené chuti. Na trh uvádí dvě speciální novinky. Božkov Speciál Mandlový v sobě snoubí chuť originálu a jader hořkých mandlí, které nápoji dodávají příjemné aroma a chuť s mandlovými tóny. Božkov Speciál Kávový zase kombinuje chuť tuzemského s etiopskou kávou. Obě tato překvapivá spojení zjemňují známou božkovskou chuť, současně však zachovávají její časem prověřené charakteristiky a přidávají krásnou vůni. Výsledek ocení všichni ti, kteří hledají nové a netradiční chutě, které ale nesou nádech tradice.

Když rum, tak jedině s plachtou!

Vizuální podoba speciálů nezapře příbuznost s tuzemským. Motiv plachetnice, provázející tuzemský již více než šedesát let, se totiž objevil i na novinkách. U příležitosti jejich představení prošla lehkým
re-designem i etiketa tuzemského. Na její etiketě přibyla černá barva a byl zvýrazněn nápis Božkov Originál. Naopak u Speciálů se pracovalo s jemnějšími tóny krémových barev, ve kterých popis Speciál dobře vyniká. Díky tomu spotřebitel velmi snadno odliší jednotlivé typy na první pohled.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist