Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Zdravý život bez vlhkosti nebo zatuchlého zápachu

Bře 1210 Autor: Komerční sdělení

Vlhkost trápí nejeden interiér. Plesnivé skvrny na zdi, odlepující se tapety a opadávající štuk. To jsou jen první příznaky vlhkosti, která navíc přitahuje škůdce, vzniká zápach a velmi nebezpečná plíseň. Plíseň může vyvolat a zhoršovat astmatické reakce a zvyšuje náchylnost k artritidě. Podtrženo, sečteno,vlhké prostředí je nezdravé.

pohlcovac vlhkostiNaštěstí tu je Air Max Pohlcovač vlhkosti, který efektivně bojuje s vlhkostí a zatuchlým zápachem. Jde tedy o nepostradatelného pomocníka v prevenci a odstraňování kondenzace, vlhkosti a zatuchlého zápachu. Překvapí vás jednoduché použití Air Max Pohlcovač vlhkosti 450g je vhodný pro prostory do 30 m3. To vám umožňuje snadnou kalkulaci, kolik Air Max přístrojů potřebujete v interiéru umístit. Průměrná životnost pohlcovače vlhkosti je 2 – 3 měsíce. Potom snadno vyměníte náplň. Nové Air Max uzavíratelné SAFE řešení má vysokou absorpční účinnost – až 300 % vlastní hmotnosti.

Krystalky nasycené vlhkostí zůstávají bezpečně uzavřeny v sáčku, ze kterého nemohou vytéci a způsobit škodu. Toto řešení je vhodné pro menší a uzavřené prostory, jako jsou šuplíky, komory, šatníky, kufry apod.

Jak pohlcovač vlhkosti pracuje?

airmax vymena tablety1

Air Max Pohlcovač vlhkosti redukuje vysokou relativní vlhkost v uzavřených prostorech s malou nebo žádnou ventilací na zdravých 55 – 60 %. Air Max pracuje bez nároků na energie, bezhlučně a je šetrný k životnímu prostředí. Speciální krystalky pohlcovače absorbují přebytečnou vlhkost ze vzduchu. Ta postupně odtéká do nádobky ve spodní části.

Díky praktické hubici snadno zachycenou vlhkost vylijete. Po naplnění nádobky jednoduše dokoupíte náhradní náplně do pohlcovače.  Ty jsou dodávány v šikovných 450g a 1kg  sáčcích bez vůně (450g balení je možné zakoupit také s vůní levandule). Nové Air Max koncentrované tablety zvyšují díky nové technologii ještě více účinnost Air Max Pohlcovače vlhkosti. Velká kapacita odkapávací nádoby a náplně 1kg zajistí správnou funkci přístroje při vaší dlouhodobé nepřítomnosti např. při zazimování chalupy.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist