Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Vyplatí se pořídit domu izolační kabát?

Kvě 1018 Autor: Komerční sdělení

izolaceSotva se většina z nás vzpamatovala z nečekaně vysokých účtů za dlouhou a mrazivou zimu, už abychom plánovali letní dovolenou.

A ti, kteří se zamýšlí nad smysluplností svých  výdajů v dlouhodobém měřítku, by měli začít uvažovat i tom, jak předejít opět vysokým částkám za spotřebu energie nejen v příští zimě, ale i za klimatizaci během horkého léta. My víme jak na to. Nejjednodušší a finančně nejefektivnější způsob je pořídit obydlí pořádný izolační kabátek. Péče se vrátí již velmi brzy.

Ideálním řešením je zaizolovat nejen obvodové zdi, ale i podlahy a střechy. Právě střechy jsou často při zateplování objektů opomíjeny, přitom tepelné ztráty skrz konstrukci střechy mohou představovat až 30%.

Dnes, kdy jsou na trhu různé typy izolačních materiálů, je o to těžší pro laika vybrat si ten správný. Nejmodernější izolací dneška je kvalitní minerální vlna. Kromě úsporných benefitů má i další výhody:

  • zabraňuje pronikání hluku z okolí a nabízí protipožární ochranu
  • neobsahuje žádné škodlivé chemikálie
  • pořízení izolace se brzy vrátí úsporami za energie

izolační materiályBezesporu k nejkvalitnějším izolacím na českém trhu patříminerální vlna s ECOSE® Technology od Knauf Insulation. Kromě vynikajících tepelně-izolačních vlastností je její nespornou výhodou samotné složení, neboť z procesu výroby byl odstraněn formaldehyd, akryláty, fenoly a rovněž veškerá škodlivá barviva. Materiál je tedy šetrnější k životnímu prostředí v souladu s principy trvale udržitelného rozvoje a navíc přispívá i k zkvalitnění vnitřního prostředí. Více informací, novinky, akce, ale rovněž soutěž o  rodinný zájezd do Finska  naleznete na www.knaufinsulation.cz

 

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist