Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Vybíráme domácí vířivku

Bře 1309 Autor: Redakce

Možnosti domácí relaxace řešíme na našem hobby magazínu poměrně často. Ani dnešní článek nebude výjimkou, protože se zaměříme na vířivky. Ty jsou totiž čím dál tím dostupnější a pořizuje si je stále více lidí. Důvod je více než jasný. Relax po náročném dni z nás dokáže odstranit stres a je jedno, zda v interiéru nebo venku na zahradě. Tím se dostáváme k problematice typů vířivek, kterých je opravdu nespočet. A podle čeho vybírat? Právě to se dozvíte v dnešním článku.

Milujeme masáže

virive masazni vanyMasáž je blahodárná pro tělo i mysl. Ne každý má ale čas a peníze na masáže docházet pravidelně i několikrát týdně. Ovšem masáž tisíci bublinkami může být stejně příjemná, jako ta z rukou profesionální masérky. Navíc si ji můžete dopřát kdykoliv, v pohodlí domova a téměř zdarma. Pokud navíc vodu ovoníte nějakým příjemným olejíčkem, bude hydroterapie skloubena i s aromaterapií. Teplá voda navíc prohřeje kosti a klouby a zbaví nás únavy a stresu.

Alternativa k bazénům

Pokud milujete vodu, ale na bazén nemáte dostatek prostoru, pak je právě vířivka to pravé pro vás. Prodejem vířivek se zabývá velká spousta dodavatelů a dokonce je seženete i v hobby marketech. Zde ale nákup nedoporučujeme, protože se vám ve valné většině případů nedostane instruktáž a vířivky nejsou až tolik kvalitní.

masazni virivka na zahraduKvalita jde ruku v ruce s příznivou cenou u tzv. skořepinových vířivek. I zde ale máte na výběr z desítek typů.

Při výběru se soustřeďte krom ceny také na hlučnost a energetickou náročnost vířivky v chodu. Důmyslnější vířivky mají motor, který čerpá vodu do ohřívače, a tak nedochází ke zbytečnému plýtvání vodou. Dalším parametrem, který je u vířivek velmi důležitý, je bez pochyby počet osob, které se do vířivky vejdou. Obvykle jde o 4-6 osob, což je pro domácí použití více než dostačující.

Na trhu jsou ale i o třídu luxusnější vířivky z měkké izolační polyuretanové pěny. Jejich hlavní výhodou je mobilita díky nízké hmotnosti a vnitřek, který se přizpůsobí právě vašemu tělu. Nemusíte se tedy mačkat v předem vytvarované vířivce.

Velmi vyhledávané jsou i masážní bazény.

Další důležité parametry při výběru vířivky

masazni tryskyZaměřit byste se ale měli i na kvalitu a spolehlivost. Není na škodu si přečíst recenze právě na vámi vybranou vířivku. Co se značek týče, jsou vyhledávaní především výrobci ze zámoří. Výrobce, který se specializuje na komfort obsluhy kvalitních vířivek s dlouhou životností je například společnost Artesian Spas. Nás zaujaly především inovativní technologie, které nadchnou i nejnáročnějšího zákazníka, protože můžete využít řízení intenzity masáží v konkrétních místech vířivé vany. Máte namožená lýtka nebo vás bolí bederní páteř? Nasměrujte si nejvíce masážních bublinek právě do těchto míst. Při tom si můžete odlehčit krční páteři, protože si hlavu opřete o měkké polstrování. Navíc máte možnost koupit vířivku ve dvou variantách ISLAND Class a PLATINUM Class elite, kdy je u každého ze sedadel možnost pohodlně a úsporně nastavit požadovanou intenzitu masáže. Oba typy najdete na obrázcích níže.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Jedna reakce na Vybíráme domácí vířivku
  • Alex 28.10.2015 (19:58)

    já jsem přemýšlel o tom že si koupím nějakou přenosnou vířivku, máte někdo s tím zkušenost? nějaká rada by se hodila.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist