Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Víte jak vybrat ten správný robotický vysavač pro váš domov?

Čvn 2306 Autor: Komerční sdělení

Robotický vysavač CleanMate podlahy nejen automaticky vysaje, navíc dle vašich potřeb také vytře.

vysavac cleanmate

Foto: cleanmate.cz

S robotickými pomocníky má dnes již zkušenost každý a netřeba je vyjmenovávat. Na trh ale přichází další a další novinky, které domácí práce zjednoduší a zpříjemní. Pochopitelně ideální pomocníci jsou ti, kteří práci udělají sami, stačí jen zapnout příslušené tlačítko. Mezi takové můžeme směle zařadit třeba robotické vysavače. Robotické vysavače CleanMate podlahy díky výkonnému saání a přídavnému mopu nejen sami vysají, ale dle vašich potřeba také vytřou, a to i když jste na zrovna mimo domov, třeba na dovolené.

Máte garsonku nebo malý byt?  V tom případě pro vás bude ideální robotický vysavač CleanMate RV600, který zvládne precizně uklidit podlahovou plochu do 30 m2. Ve výbavě mu nechybí HEPA filtr, který zachytí i jemné částečky prachu a nečistot.

Pokud máte vícepokojový byt či dům, pak sáhněte po robotickém vysavači CleanMate LDS700 nebo CleanMate LDS800. Tyto modely nevynechají žádné místečko na podlaze díky vyspělé LiDAR navigaci. Vysavače CleanMate přesně ví, kde již uklízely a kde je ještě třeba uklidit. Pokud se baterie vybije v průběhu úklidu, dojedou se nabít a poté pokračují od místa, kde úklid přerušily.

A pokud máte doma alergika, určitě sáhněte po modelu CleanMate LDS800. Nejenže díky HEPA filtraci odfiltruje všechny nečistoty, včetně mikročástic. Zároveň je však vybaven UVC dezinfekční lampu a v průběhu úklid bude vaše podlahy navíc dezinfikovat.

Díky nízké výšce se robotické vysavače CleanMate dostanou pod většinu nábytku například postele, skříně a kuchyňskou linku. Další výhodou je plánovač úklidu, díky kterému můžete zvolit čas, kdy chcete, aby vysavače CleanMate začaly uklízet. CleanMate tak vyjedou každý den ve vámi zvolený čas a uklidí.

CleanMate je česká značka, robotické vysavače jsou tak zcela přizpůsobeny českým zákazníkům. Hlasový průvodce oznamuje okamžitý stav robota, nastavení a další informace v českém jazyce. CleanMate je možné snadno ovládat připojením k vašemu chytrému telefonu pomocí aplikace v českém jazyce a připojit je i do vaší chytré domácnosti.

Více na www.cleanmate.cz

 

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist