Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Stop plísním

Led 1220 Autor: Komerční sdělení

…velmi účinný k odstranění plísní na stěnách!plisen na zdi

Tam, kde se drží vlhkost, se daří také plísním. Můžete je mít na dlaždičkách v koupelně, ale také ve studených rozích bytu nebo domu. Za vlhkost může stavba jako taková, ale také my sami. Vlhkost můžeme snížit tím, že nebudeme v bytě sušit prádlo, omezíme počet pokojových rostlin a pravidelným větráním. Samozřejmě bychom měli interiér dostatečně vytápět. Pokud ani tato opatření nepomohou, zkuste inovativní přípravek Stop plísním.

Nezapáchá. Nezanechává skvrny. Neobsahuje chemické látky. Netoxický. Neškodí lidem, zvířatům, rostlinám, neničí životní prostředí.

Stop plísním je biopřípravek na bázi přírodních enzymů, sloužící k prevenci vzniku plísní a k potlačení dalšího růstu stávajících plísní na jakémkoli povrchu, např. zdech, betonech, textiliích, dřevu, umělých površích, obkladech, atd. Přípravek nepoškozuje povrch, na který je aplikován, nezanechává skvrny, nevyběluje. Plísni nedovolí dál růst.

pripravek na plisneNeobsahuje žádné zdraví škodlivé chemické látky (např. formaldehyd), při aplikaci nevzniká nepříjemný pach, je netoxický, proto je vhodný do obytných místností, veřejných zařízení, zdravotnických zařízení, potravinářského průmyslu ( zdivo vnitřních prostor, do lednic a mrazících pultů).

Návod k použití: Na místo zasažené plísní rozprášíme přípravek. Po 24 hodinách působnosti tohoto přípravku místo okartáčujeme. Již suchou stěnu je možné nejdéle do 30ti dnů vymalovat, nejlépe malířským nátěrem s protiplísňovým účinkem. Pokud je plíseň intenzivní, nástřik zopakujte.

Nepoškozuje zdivo, smalty, kovy, obklady, lina, umělé povrchy, potahy, látky, textilie, atd. Nezanechává skvrny, nevyběluje! Neškodí lidem, zvířatům, rostlinám, nepoškozuje životní prostředí.

Spotřeba: pro postřik 1m ² zasažené plochy je potřeba 50 – 100 ml prostředku.
Balení: 500 ml / 210,- Kč

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist