Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Sprchová roleta do koupelny namísto závěsu?

Zář 1616 Autor: Redakce

Sprchová roleta je elegantnějším řešením než klasický shrnovací závěs. Hodí se pro všechny typy van včetně rohových variant. Snadno se používá a nezabírá tolik místa jako závěs. Po uschnutí roletu zkrátka srolujete nahoru zpátky do kazety, jednoduše a prakticky.

Rolovací systém do koupelny

sprchova roletaRolety již znáte v podobě okenních zatemňovacích žaluzií. Jistě vás už někdy napadlo, že by se podobný systém hodil i do vany při sprchování. Základem sprchové rolety je kazeta, kterou snadno namontujete na strop nad vanou, a do níž se po uschnutí roleta vždy zase krásně schová pomocí obdobného navíjecího systému na řetízek, jaký znáte u okenních rolet. Výhodou rolety oproti závěsu je nesporně i to, že se do ní nemáte šanci zamotat jako do závěsu. Nádherně drží tvar a ponechává si všechny užitečné vlastnosti svého staršího bratříčka závěsu. Bojíte se plísní, které mohou vznikat v kazetě? Kazeta je otevřený systém, vlhkost v ní nezůstane, pokud do ní ovšem nezarolujete mokrou roletu.

Jakou roletu vybrat?

sprchova roletaSprchové rolety se vyrábí z kvalitního plastu, konkrétně z poloprůhledné měkčené PVC folie s dlouhou životností. O takový materiál není těžké se starat, stačí roletu vždy po sprchování omýt vodou, čas od času použít šetrný čisticí prostředek a roleta vám vydrží věčnost. Jaké hlavní typy rolet se vyrábějí? Pro klasickou vanu umístěnou přes celou jednu stěnu koupelny se hodí standardní rovná roleta, která po připevnění na strop a vyrolování připomíná obyčejný závěs. Délka kazety se dá upravit přesně na míru, takže atypické vany také nejsou problém. Máte doma rohovou vanu? I pro rohové vany a vany umístěné do prostoru existují varianty sprchových rolet, které jsou zkrátka obohaceny o rohovou část, montáž je stejně jednoduchá jako u rovné varianty. I zde se dá délka jakéhokoliv typu rolety upravit na míru vašim potřebám. Více v nabídce výhradního dovozce sprchových rolet z Německa: sprchova-roleta.cz

Pokud si sprchovou roletu chcete pořídit domů, jistě vás bude zajímat, kolik taková vymoženost vlastně stojí. Ano, roleta je o dost dražší než obyčejný závěs, na druhou stranu vydrží mnohem déle, v koupelně nepřekáží a vyhlíží o dost elegantněji než jakkoliv vyšperkovaný závěs. Na roletu máte navíc dvouletou záruku.

 

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist