Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Robotické vysavače uklízejí sami

Čvn 1214 Autor: Redakce

roboticke vysavaceJistě mi dáte za pravdu, že pomocníků v domácnosti není nikdy dost. Bez pračky a myčky už si nedokážeme každodenní úklid vůbec představit. Faktem ale je, že zdaleka nejotravnější je mytí podlahy. Drobečky, všude kde se podíváš, psí a kočičí chlupy a prach. Cisto můžete mít jen v případě, že každý den vysáváte a obden vytíráte. I tuto práci si ale můžete ulehčit a ušetřený čas věnovat koníčkům, nebo třeba rodině.

Dalším nepostradatelným domácím pomocníkem se v poslední době stává robotický vysavač, který dokáže vysávat, ale dokonce i vytírat. Stačí ho zapnout když odcházíte do práce a vrátíte se do uklizeného bytu. Když se vysavač vybije, sám zajede do nabíjecí staničky. Navíc se nemusíte obávat, že se vysavač zastaví kvůli překážkám. Robotické vysavače se automaticky vyhnou překážkám v interiéru tak, že se pootočí a pokračují v dalším úklidu. Největší výhodu ale vidíme v tom, že dokáží uklidit klasickou plovoucí podlahu, linoleum,ale dokonce také koberec-a to vše i v těžko dostupných místech. Bez námahy budete mít uklizenou podlahu v kuchyni, obývacím pokoji, chodbě i dalších částech domu i bytu. Robotický vysavač nezapomene na žádný kout v interiéru, vysává i v těžko přístupných místech, pod postelemi, nábytkem, v rozích atd. Podle typu povrchu a délky čištění zvolíte optimální režim vysávání. Inteligentní robotické vysavače jsou tiché a na jedno zvládnou vyčistit až čtyři pokoje.

Pokud si pořídíte kvalitní vysavač, jako jsou například Robotické vysavače iRobot, nebudete si lámat hlavu ani s obtížně odstranitelnými chlupy od vašich čtyřnohých miláčků. Pokud si nejste s výběrem robotnického vysavače jisti, poradte se u profesionálů. Nejvhodnější model robotického vysavače můžete objednat u specialisty na elektro.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist