Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Relaxujte v pohodlí svého domova!

Zář 1226 Autor: Komerční sdělení

domaci saunovaniNyní máme pro Vás hned dva dárky ke každé infrasauně Hyundai!

Podzim pomalu klepe na dveře a s ním i sychravé počasí. Určitě se Vám tak v deštivých studených dnech zalíbí myšlenka relaxovat v krásně vyhřáté infrasauně.  Infrasauny  jsou ideální pro relaxaci, detoxikaci organizmu, otužování či k prohřátí před cvičením. Princip infrasauny spočívá v prohřívání těla pomocí přenosu tepla infrazářením. Prohřívá se tak nejen povrch těla, ale teplo proniká i do hloubky tkáně.

Pokud tedy uvažujete o pořízení infrasauny můžete zvolit infrasauny značky Hyundai.

Infrasauny Hyundai jsou k dostání v modelech pro 1 – 3 osoby ve standardní nebo rohové úpravě. Většina modelů infrasaun Hyundai jsou již vybaveny rádiem s CD přehrávačem a MP3 a některé modely mají i venkovní osvětlení nebo vnitřní LED osvětlení s funkcí světelné terapie.

A na co si dát při výběru infrasauny pozor?

sauna s radiemDůležitý je také materiál, ze kterého jsou infrasauny vyrobeny. Infrasauny Hyundai jsou vyrobeny z  exluzivního saunového dřeva Hemlock – nebo-li kanadského jedlovce. Toto dřevo je extrémně stabilní a nekroutí se. Má velmi jemnou strukturou, bez suků a pryskyřice. Jeho další výhodou je imunita proti tvorbě a množení mikroorganismů. Pokud byste si chtěli dopřát opravdu luxusní kousek, zvolte infrasaunu vyrobenou z cedru.

Je vhodné zajímat se také o topidla v infrasaunách. Kvalitní karbonová topidla používaná v infrasaunách Hyundai zajistí, oproti běžněji používaným keramických topidlům, rovnoměrnější rozložení tepla v sauně, energetickou úspornost, větší bezpečnost, rychlost a efektivitu prohřívání organismu.

Nyní máme pro Vás rovnou dva dárky k infrasauně. Jeden se týká nadstandardní prodloužené záruky. Ke každé infrasauně je nyní záruka 40 měsíců. Druhým dárkem je set dvou luxusních osušek.

zaruka na saunyZnačka Hyundai svým výrobkům věří. Na všechny modely meteostanic a autorádií a nyní i infrasaun Hyundai garantuje záruku 40 měsíců. Tuto nadstandardní garanci záruky nabízí Hyundai na základě pečlivého výběru komponentů, precizního dílenského zpracování a důsledné kvalitativní kontroly. Záruka 40 měsíců je vedle technických parametrů dalším důvodem, proč se při koupi infrasauny rozhodnout právě pro značku Hyundai. Prodloužená záruka je poskytnuta na základě bezplatné registrace na hyundai-electronics.cz v sekci ZÁRUKA.

Ke každé infrasauně nyní dostanete také set dvou luxusních froté osušek Hyundai v béžové a černé barvě.  Kvalitní zpracování osušek ze stoprocentní bavlny s kontrastním štěpováním vám jistě ještě více zpříjemní chvíle v infrasauně.

S infrasaunami Hyundai jejichž jednotlivé modely nesou jména středomořských letovisek, se budete cítit jako byste byli právě na dovolené.

Více informací o infrasaunách Hyundai získáte na hyundai-electronics.cz.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist