Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Průmyslové vysavače pro profesionální úklid

Lis 1223 Autor: Františka Podzimková

prumyslovy vysavac nevadaPři úklidu domácnosti si vystačíte s jednoduchými a běžnými uklízecími stroji. Dojde-li ale na úklid větších a využívanějších prostor, ve kterých se denně vystřídá několik desítek, nebo stovek lidí, s běžnou technikou, jako jsou například vysavače, byste asi špatně pochodili. Jistě by šlo uklízet i tímto způsobem, ale práce by byla mnohem náročnější a zároveň byste spotřebiči výrazně snížili životnost.

Jste-li majitelem hotelu, nebo zodpovídáte za úklid prostor, jako jsou školy, nemocnice, různé výrobní prostory, nebo jiná často využívaná místa, měli byste se zaměřit výhradně na profi průmyslové vysavače. Právě ty jsou totiž nejvhodnější pro profi účely. Mají naprosto nesrovnatelné parametry. Mezi ty můžeme zařadit například o mnoho větší výkon a delší životnost.

Opravdu kvalitní přístroje nabízí třeba firma Kränzle, která na trhu působí již přes 20 let. Bohaté zkušenosti nejsou jedinou výhodou. Tím, že je to firma, která se výhradně specializuje na tento typ zboží, není nikdy problém sehnat náhradní díly, nebo konkrétní typ vysavače rovnou skladem, nebo kvalifikované opraváře.

vysavac nevadaV sortimentu průmyslových vysavačů narazíte na dva základní typy, vysavač na sucho a vysavač na mokro. Tedy na suché, nebo mokré nečistoty. Vyberte si přesně ten, který potřebujete. Existují také obojetné vysavače, ty se hodí, pokud potřebujete oba typy, ale méně frekventovaně.

V nabídce firmy Kränzle najdete mnoho typů vysavačů s různými specifickými vlastnostmi a rozdílnými výkony. I když je to profesionální zboží, je stále z čeho vybírat a sortiment není omezený jen na několik málo druhů. S výběrem vhodného vysavače pro Vaše účely Vám poradí specialisté firmy Kränzle.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist