Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Prohřejte se v sauně

Úno 1206 Autor: Redakce

Protože zima je konečně v plném proudu, přinášíme vám informace na téma saunování. Kdo vyzkoušel, nechce jinak. Každý týden si prohřát tělo je již z dávných dob osvědčený způsob relaxace. Ne pro všechny se ale saunování hodí. Proto vám v několika bodech podáváme odzkoušené informace.

domaci saunaSaunování prohřeje tělo, rozehřeje ztuhlé klouby

V sauně buďte jen tak dlouho, dokud vám to je příjemné. Každý člověk má své maximum jinde. pro zdravého člověka je průměrný pobyt v sauně do 15ti minut. Správně by cyklus v sauně měl být složen ze tří po sobě jdoucích cyklů. Saunování, zchlazení, odpočinek. Na druhé saunování si nezapomeňte abrazivní houbu, která odstraní odumřelou kůži a dojde k lepšímu prokrvení (podobně působí i šlehání březovými metlami). Po druhém saunování si umyjte vlasy šamponem.

Nechoďte do sauny nastydlí, ani jinak nemocní

Před saunou, během saunování i po sauně nezapomeňte na zvýšený příjem tekutin. Nikdy nepijte alkohol a do sauny nechoďte hladoví ani přejedení.

Saunovat se člověk má nahý-a v leže, jen tak dojde k rovnoměrnému prohřátí organizmu. Ve smíšených saunách místo plavek použijte raději lehké prostěradlo. Ne každý ale snese při tak intimní záležitosti společnost cizích lidí. Právě pro vás jsou na trhu domácí sauny. Lze vybírat z typizovaných řad nebo přizpůsobit rozměry přesně podle daných prostorů. Na prodej saun se specializuje web virivkysauny.cz

Nepleťte si klasické sauny a infrasauny. V infrasauně je mnohem nižší teplota a mohou ji navštěvovat i lidé s různými nemocemi a děti.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist