Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Používáním přípravků firmy SUBIO EKO, s.r.o. šetříme přírodu

Pro 1104 Autor: Komerční sdělení

Asi vás překvapí, že v průměrné české domácnosti spotřebujeme nejvíce vody splachováním. Jistě se shodneme na tom, že jde doslova o plýtvání pitnou vodou, když je všeobecně známo, že zásoby vody na zemi se pomalu a jistě tenčí, voda je dražší a v některých koutech světa i vzácná. Proto by se každý z nás měl zamyslet, vodou šetřit a především ji neznečišťovat.

Vždyť voda znamená život!

eko pripravkyJedním z mála, co můžeme udělat, je např. ošetření odpadní vody, která opouští naše domovy. I odpadní voda z domácností může být kontaminována a to zejména úpornými chemikáliemi v podobě čistících prostředků, které obsahují napříkla louhy a nejrůznější kyseliny. V našich odpadních jímkách pak neprobíhá přírodní proces rozkladu a jímky slouží pouze jako uložiště fekálií, kde se tvoří patogeny zdraví škodlivé.

Máme pro vás jednoduché řešení, jak zajistit, aby vaše domovy opouštěla voda nekontaminovaná a přírodu nezatěžují. Nabízíme vám bakteriální a enzymatické přípravky, které jednak dokáží rozložit hustý odpad v jímkách, zabraňují zápachu a především nedovolí vzniku škodlivých patogenů. Pro domácnost jsou to přípravky určené do žump a septiků Septiclean v kombinaci s Urychlovačem biologického čištění, který se postará jednak o rychlejší práci SeptiCleanu, ale především rozloži nežádoucí tuk, který se do odpadních jímek dostává převážně z kuchyňských odpadů.

Pro majitele domovních čistíren odpadních vod je to pak přípravek OxyBreak-domovní ČOV opět v kombinaci s Urychlovačem, který obsahuje chytré aerobní bakterie, a ty jednak přispívají k bezproblémovému chodu ČOVky, ale samozřejmě také rozkládají organický odpad a opět zabraňují zápachu. Pro čištění odpadů pak jistě využijete přípravek FreeLine – odpady, sifony, případně enzymatický přípravek Likvid, pokud je odpad zanesen tukem.

Pro ty, kdo na svých chatách a chalupách využívají suchých toalet nabízíme sety pro ošetření a to OxyBreak – Suché WC s Urychlovačem. A pro majitele přenosných, suchých toalet pak přípravek SanniFresh. Obsah těchto přenosných toalet je pak možné kompostovat, jelikož jsou naprosto nezávadné a neobsahují škodlivý formaldehyd. Všechny tyto přípravky jsou ekologické a biologické, šetří přírodu a v neposlední řadě i peníze. Jen si vzpomeňte, kolik jste zaplatili např. při vývozu vaší žumpy nebo septiku. Používáním přípravků firmy SUBIO EKO, s.r.o. značně prodloužíte dobu vývozu žump a u septiků toto úplně odpadá, jelikož přepadem, či trativodem odchází „čistá“ nezávadná a přírodu nezatěžující voda. Zkuste řešení bez chemie a nechte pracovat přírodu.

Více o těchto přípravcích se dozvíte na www.subio.cz

subio eko

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Jedna reakce na Používáním přípravků firmy SUBIO EKO, s.r.o. šetříme přírodu
  • Marie 5.3.2015 (00:26)

    Dobrý den, ráda podporuji přírodu a kupuji si převážně výrobky šetrné. Dívala jsem se na ty vaše a koupili jsme si tedy zatím jenom to na zápach psa. Spokojenost a budu vybírat další věcičky. Subio palec hore

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist