Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Plaťte za stejnou elektřinu a plyn méně. S Bohemia Energy můžete nyní získat měsíc energie zdarma

Čvc 1830 Autor: Redakce

Měnit dodavatele energií lze několik let. České domácnosti, které již změnu udělaly, tak šetří nemalé peníze, celkově je to již více 10 miliard korun. Přesto však mnoho Čechů změnu neřeší a stále zůstává u svých původních dodavatelů. Za elektřinu a plyn tak platí zbytečně moc, s novým dodavatelem lze totiž ušetřit až tisíce korun ročně.

Jedním z důvodů, proč za elektřinu a plyn často stále platíme vysokou cenu, je, že energiím příliš nerozumíme. Jak ukázal nedávný průzkum společnosti STEM/MARK zaměřený na energetickou gramotnost, jen 15 procent Čechů si umí porovnat cenu energií, které odebírá. A pouze necelá třetina lidí vnímá proces změny dodavatele energií jako příležitost pro finanční úsporu.

Proto nyní přichází společnost Bohemia Energy s nabídkou, se kterou lze získat nejen měsíc energie zdarma, ale zároveň není třeba nic počítat, ani porovnávat jednotlivé nabídky. A navíc smlouvu lze uzavřít bez nutnosti fixace.

bohemia energy

Garance měsíce zdarma

S akcí Garance měsíce zdarma získají zákazníci Bohemia Energy měsíc energie zdarma, který odpovídá 1/12 neregulované části ceny z roční spotřeby elektřiny a plynu zákazníka. Tedy z té části ceny energií, kterou může dodavatel ovlivnit.

Garance měsíce zdarma znamená, že v celkovém ročním vyúčtování zákazníkům odečteme 1/12 z celkové ceny za neregulované platby, tedy vlastně jeden měsíc silové elektřiny, včetně pevné ceny za měsíc,“ vysvětluje Libor Holub, obchodní ředitel Bohemia Energy. Stejné je to i v případě plynu, kdy zákazníci získají zdarma jednu dvanáctinu, tedy jeden měsíc z ceny za odebraný zemní plyn a rovněž 1/12 z poplatku za stálý měsíční plat. „Oproti cenám dominantního dodavatele tak zaručujeme významnou a jasně definovanou úsporu. Smlouvu si lze navíc vybrat na dobu určitou i neurčitou podle toho, co komu nejvíce vyhovuje,“ dodává Libor Holub.

Ceny dominantního dodavatele však není třeba hlídat. S produktovou řadou KLASIK sleduje Bohemia Energy vše za vás. Měsíc energie zdarma tak garantuje i v případě, že dominantní dodavatel ceny sníží. Konkrétní výše úspory závisí na více faktorech, zejména jak elektřinu či plyn domácnost používá, kolik spotřebuje a také, v jaké lokalitě se nachází. Úspory však mohou dosahovat řádově tisíců korun.

bohemia energy

Přechod bez obav a bez starostí

Pokud i vás Garance měsíce zdarma zaujala, není nic jednoduššího než kontaktovat Bohemia Energy. Samotná změna dodavatele pak není nijak složitý proces. „Pokud nám udělíte plnou moc, nikam chodit nemusíte, v Bohemia Energy vše vyřídíme za vás. Nemusíte se ani obávat, že budete muset měnit elektroměr či plynoměr, nebo že zůstanete nějakou dobu bez elektřiny či plynu,“ doplňuje Libor Holub. Výsledkem pak je to, že vám světlo svítí a plyn hoří dál úplně stejně, jen levněji.

Více o Garanci měsíce zdarma na bohemiaenergy

bohemia energy graf

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

5 reakcí na Plaťte za stejnou elektřinu a plyn méně. S Bohemia Energy můžete nyní získat měsíc energie zdarma
 • Aleš Hora 11.10.2018 (12:32)

  O změně dodavatele už jsem párkrát uvažoval, ale vždycky jsem nad tím máchl rukou, nicméně nyní mi na to přijde opravdu vhodná doba vzhledem k aktuálnímu dění a po přečtení tady toho si myslím, že by to mohlo být dobré řešení jak se jakoby proti tomu obrnit. Nicméně bych se rád zeptal na vaše zkušenosti, případně jestli byste mi sem mohli napsat nějaké recenze na Bohemia Energy, abych věděl něco o nich, protože já je neznám a vlastní zkušenosti s nimi už tuplem nemám. Díky

  • Michal 11.12.2018 (16:29)

   Nevím přesně, ale my už od nich energie máme nějaký 5., 6. rokem. A za energie měsíčně vydáme 2tisíce a ještě nám každý rok vraceli. Vrací nám prostřednictvím složenky a nepřevání to na další sezónu, to teda ale samozřejmě závisí na tom, kolik by vám pak vraceli, mám pocit, že je to podmíněné nějakou částkou, ale celkově můžu být spokojený.

  • Martin Janota 8.11.2018 (09:41)

   Zdravím Aleši, určitě bych změnu dodavatele neřešil jen kvůli tomu co se děje na aktuálním trhu s energiemi, ale jestli to vyloženě potřebujete a jestli si to vaše výdaje žádají. Já jsem dodavatele měnil, protože jsem byl řadu let u tradičních firem a ty mě už nevycházeli tak jak bych si představoval a Bohemia energy mi dala dobrou nabídku jak na elektřinu a plyn, tak jsem k nim po sjednání podmínek stáhl obojí a zatím nemám co vytknout.

   • Aleš Hora 26.11.2018 (15:05)

    Díky Martine za vaší zpětnou vazbu. Moc čas jsem nad tím nestrávil, nedalo mi to a rovnou jsem k nim zavolal, aby mi k tomu řekli ještě bližší info, s tím co je tady jsem si moc nevystačil, chtěl jsem to ještě víc přiblížit, jak je to s tím jedním měsícem. Ochotně mi zodpověděli veškeré dotazy, takže jsem si je vybral jako novou náhradu.

 • Lukáš 23.8.2018 (14:03)

  Jedem měsíc v roce mít úplně zadarmo bych určitě ocenil, sice se mi kvůli tomu úplně nechce měnit dodavatele, ale myšlenka je to určitě dobrá, teď už jen to převedení do reality, ale to bude to nejmenší.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist