Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Perlivá voda bez zbytečného obalu

Čvn 1215 Autor: Redakce

Určitě to znáte, stav, kdy je téměř celá vaše kuchyň zahlcená plastovými lahvemi a není snad místa, kde byste žádnou neviděli. Pokud patříte mezi ty šetrnější a ohleduplnější k přírodě, jistě už vás pomalu omrzuje neustálé chození ke kontejneru, kam použité plasty můžete odložit, aby se mohly recyklovat a znovu používat.

Tohle vše už však teď nemusíte podstupovat. Perlivou vodu si nyní můžete vyrobit sami. A to dokonce tak moc bublinkovou, jak si vy sami přejete. Pomocí přístroje sodastream, který prostřednictvím tlakových bombiček, naráz přemění vodu z kohoutku v perlivou, či jemně perlivou vodu. Pokud přístroj nevlastníte, jistě si ani nedokážete představit, kolika PET lahví se zbavíte. Sodastream sice má jednu (někdy i více) lahví vyrobených z plastu, ale lahev je mnohem odolnější a déle vydrží.

Můžete si ji i vzít s sebou kamkoli jdete, či jedete. Nejen, že je tento způsob pití perlivé vody šetrnější k životnímu prostředí, ale zrovna tak je skvělý pro vaše vlastní pohodlí. Pro zajímavost by vás určitě mohlo zajímat, že jedna lahev sodastream nahradí až 2000 pet lahví, což samozřejmě není vůbec špatné.

S tímto přístrojem se ale nedá vyrobit jen a pouze perlivá voda, pomocí sodastream sirupů můžete vytvořit nespočetné množství různých limonád. Sodastream sirupy jsou k sehnání v podobě spousty příchutí. V sortimentu naleznete příchutě nápojů pro děti, klasické příchutě, ale i například příchuť koly, tonicu, ledového čaje, nebo zázvorového piva. Stačí jen pár kapek a sirup ochutí celou lahev vámi naperlené vody. Představte si, že by v budoucnu každý vlastnil sodastream přístroj. Třeba by se naše planeta, alespoň částečně, zbavila jednoho z nejnáročněji rozložitelných materiálu.

 

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvc 2020>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události

Přidat na Seznam.cz

Spolupracujeme:
Odběr novinek


Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist