Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Octový čistič RinGO

Úno 1203 Autor: Redakce

Jaro se pomalu, ale jistě blíží a s ním bezesporu i jarní úklid. V dnešní době už nemusí vaše domácnost zapáchat chlorem díky moderním přípravkům ze skupiny ekodrogerie. Ekologické přípravky si s účinností nezadají s chemickými a navíc jsou ekologicky odbouratelné a minimálně zatěžují naše zdraví i životní prostředí.
Čistící schopnosti octu znaly již naše babičky, ne každý ale ocet v domácnosti používá, zejména pro jeho zápach raději sáhneme po jiných čistidlech. Nyní ale máte možnost vyzkoušet octový čistič nové generace RinGO, se kterým zvládneme jarní úklid o poznání rychleji a příjemněji.

Výhody octového čističeringo cistic

Ocet obsahuje přírodní hypoalergenní rozpouštědla s vysokou čistící schopností bez nepříjemného octového zápachu (čistič voní příjemně po ovoci). Nás ale nejvíce zaujala univerzálnost použití a nízká cena. RinGO totiž perfektně odstraňuje vodní kámen z myčky, pračky či rychlovarné konvice, lze použít k leštění, mytí toalet, koupelen a podobně. Můžete vyčistit koberce,  nablýskat podlahy, odstranit pachy z lednice a kuchyňských spotřebičů, eliminovat zápach z cigaret a domácích mazlíčků. Naopak se díky své kyselé reakci nehodí k čištění mramoru, přírodních kamenů a smaltu.

Jak používat octový čistič?

Většinou RinGO použijete jako klasický čistič ve spreji. Pro změkčení prádla stačí přlít 125 ml neparfemovaného přípravku do posledního máchání. Přípravek změkčí prádlo a zneutralizuje zbytky pracího prášku. Ovšem nyní můžete ekologicky odstranit zápach z odpadu nebo uvolnit ucpané odpady. Do odpadu nalijte asi litr horké vody, pak stačí nasypat několik lžic jedlé sody do odpadu v koupelně či kuchyni a zalít hrnkem octového přípravku. Za několik minut odpady opět propláchněte horkou vodou.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist