Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Neutralizér zápachu

Úno 1220 Autor: Redakce

Zdrojem zápachu doma, na chalupě, v automobilu, na půdě či ve sklepě může být cokoli od zvířat a odpadkového koše přes zatuchlinu, lidský pot, kuchyňský zápach až např. ke zdravotním problémům s únikem moči.

neutralizer zapachuZápachů v domácnostech či automobilech se jen těžko zbavujeme. Největším problémem bývají domácí mazlíčci nebo třeba rozlité mléko. Odstranění pachu ze zvířecích pelíšků či kočičích toalet nebylo nikdy tak jednoduché. Neutralizér zápachu má tak široké použití, že ho využije naprosto každý. Použít se totiž dá na čalounění, koberce, lůžkoviny, sedáky židlí, obuv, interiéry automobilů a podobně.

Jak již název výrobku napovídá, nejde o bytovou vůni, ale o velmi účinný sprej, který zápachy nepřekrývá, ale neutralizuje. Jeho aplikace je navíc velmi jednoduchá. Jednoduše nastříkáte a je po zápachu, protože přípravek neutralizuje pot, zvratky, fekálie, moč, cigaretový a kuchyňský zápach a již zmiňovaný zápach vzniklý při chovu domácích mazlíčků. Navíc lze použít jako klasický osvěžovač vzduchu a vůně do klimatizací.

Pro ekologicky smýšlející máme dobrou zprávu. Přípravek je velmi šetrný k přírodě i všemu živému v interiéru. Výrobek není klasifikován jako nebezpečný pro životní prostředí a je biologicky rozložitelný. Svěže provoněný byt nyní mohou mít i alergici a astmatici. Děti ani domácí mazlíčci nebudou trpět žádnou alergickou reakcí či nevolností. Výrobcem tohoto přípravku je společnost Bioprospect s.r.o., která se výrobou ekodrogerie zabývá již od roku 1994. A kde ho pořídíte? V e-shopu bakterie-enzymy.cz

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist