Internetový hobby magazín

Menu

Vaření

Nejnovější články

Na svatého Valentýna zdravě

Úno 1514 Autor: Redakce

Každý z nás si představuje svátek svatého Valentýna jinak. Pro někoho je radostí dostat plyšáka či květinu, pro někoho zas nějaké to mlsání. Přemýšleli jste nad tím, že mlsat se nemusí jen nezdravé čokoládky a cukrovinky? A jaký dárek ještě více potěší? Pokud ho vlastnoručně připravíte!

sladka bylinkaAno, řeč je o přípravě zdravého jídla z těch nejlepších surovin. Norbi Update je největší slovenská síť zdravých potravin. Váš partner si nejen pochutná, ale také mu po dobrotách nebude těžko.

Odborník na zdravou výživu značky Norbi Update Ivan Gallo, tvrdí: „Obvykle pánové snědí všechno, co jejich milované připraví. Láska přeci prochází žaludkem. Přes žaludek jde však i přesolené a okořeněné večeře, sladké dorty, zákusky, které překyselují organismus a z kterých se automaticky tloustne. Muži se nezamýšlejí nad tím, jestli jim jídlo škodí nebo prospívá. Jednoduše jsou najedení a tedy i spokojení. Na dámách tedy zůstává, aby dbaly na zdraví celé rodiny. V našich prodejnách jsou dostupné zdravější cukrářské výrobky, jako několik druhů ovocných koláčů, zákusků, dortů a krémů, nebo sladké pochutiny, jako sušenky, pudinky, dezerty, čokolády a jiné. Na pečení se výborně hodí dortová poleva Cake Sweet, Update1 stolní sladidla nebo sladidlo Lovely Sweet k oslazení čaje, kávy, limonády, koktejlů, při vaření ovocných polévek, krémů, pudinků, omáček nebo na pečení piškotů, palačinek, koláčů. Letošními novinkami jsou belgická čokoláda s rýží ve třech druzích, bezlepková směs na přípravu muffinů a bezlepková kokosovo-čokoládovo mandlová směs müssli vhodná na vydatnou snídani. Další novinkou je Zero kalorické sladidlo se stévií, které doporučuji na pečení. „

Stevia rebaudianaNorbi Update najdete opravdu širokou škálu zdravých potravin. Skvělou zprávou také je, že v prodejnách můžete pořídit připravené dárkové balíčky právě pro den svatého Valentýna. K tomu si stačí rozdělat lahev kvalitního zdravého vína, které v prodejně také naleznete, a příjemný večer s vaší drahou polovičkou může začít.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist