Internetový hobby magazín

Menu

Vaření

Nejnovější články

Mixit.cz – namíchejte si müsli

Úno 1327 Autor: Komerční sdělení

aneb zdravá online hra (nejen) pro hračičky…

mixit s orechyMixit.cz je první český internetový server, kde mají zákazníci možnost namíchat si svou směs cereálií, müsli, ovesných kaší a směsí sušeného ovoce a oříšků a nechat si ji doručit domů. Na www.mixit.cz je na výběr více než sedmdesát různých ingrediencí, jako jsou cereální základy, sušené ovoce, semena, oříšky, ale i chuťovky jako čokoláda, gumoví medvídci nebo třeba lentilky či skořice.

Součástí nabídky jsou i předpřipravené směsi vytvořené výživovými specialisty a nabídka surovin například pro celiaky nebo alergiky na určité typy potravin, které se v běžných směsích cereálií objevují.

Mixit svou nabídku neustále vylepšuje a rozšiřuje a zakládá si především na kvalitních surovinách bez zbytečných éček a cukrů. I proto v jeho nabídce najdete většinu ovoce lyofilizovaného, nikoliv běžně sušeného. Na rozdíl od sušení, kdy je třeba ovoce konzervovat cukrem, je totiž lyofilizace (sušení mrazem) k ovoci šetrnější postup a dokáže v něm uchovat maximum vitamínů a není třeba předat ani špetku cukru. Pokud je to možné, dává Mixit přednost českým výrobkům a velká část sortimentu je navíc v kvalitě bio.

mixit tubusOd června 2010, kdy Tomáš Huber a Martin Wallner Mixit.cz spustili tento inovativní projekt, neustále roste počet spokojených zákazníků, kteří se vrací na jejich stránky, aby si namíchali zdravou snídani nebo mlsání. Používání Mixitu  je totiž jednoduché a intuitivní a zvládnou ho i děti, což v hojné míře využívají nejen maminky, ale všichni hračičkové.

Pro ty, kdo nejsou takoví hračičkové, Mixit nabízí celou řadu předpřipravených směsí, na kterých spolupracuje často s výživovými specialisty.

V nabídce proto najdete:

 • vysokoenergetickou směs Nahoď Baťoh od výživového „profíka“ Petra Havlíčka pro expedičního maniaka Pavla Blažka a jeho pokus o rekordní přechod zamrzlého Bajkalu
 • dietní dámskou směs Do plavek od výživové poradkyně Jany Vašákov
 • dvě dětské směsi Mix malého Einsteina a Testováno na dětech, obě přizpůsobené dětským energetickým požadavkům
 • cvičme v rytme, která vznikla ve spolupráci s Trener-fitness.cz a je sestavena podle zónové diety bílkoviny:tuky:sacharidy – 20:20:60
 • pravidelně se obměňují i sezónní mixy, aktuálně třeba „To pravé ořechové“

mixit letni mameni

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

3 reakce na Mixit.cz – namíchejte si müsli
 • Simba 4.3.2013 (08:12)

  kokos je nejlepsi!

 • Peťa 3.3.2013 (20:42)

  Do mixu jsem zkoušela kde co, meruňkový jádra jsou hořký, pomerančová kůra
  taky, jinak mi chutná všechno. Nemusím jenom kokos a to exotický ovoce.
  Nejradši mám brusinky a oříšky.

 • Dana 3.3.2013 (10:31)

  Díky článku jsem přišla na super web, děkuji. Zobání mi včera dorazilo. Mám radu pro všechny, kteří nemají rádi hořké. Do mixu si nedávejte jádra meruněk a ostružiny, jinak mi vše moc chutnalo. Jahody jsou jako živé, kokos extra sladký, moc dobrý. Goji pro zdraví nakyslé, moc dobré.

Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist