Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Matrace na chatu a chalupu

Čvc 1217 Autor: Redakce

postel na chalupuV dnešním článku se budeme věnovat matracím. Na našem hobby magazínu neřešíme problematiku zdravého spaní poprvé a zcela jistě ani naposled. Také máte pocit, že si na dovolené odpočinete, jen pokud jsou v hotelových postelích kvalitní matrace? Není divu, protože právě matrace jsou tím nejdůležitějším parametrem, který náš spánek ovlivňují.

.

Parametry matrací

Na dovolenou si asi vlastní matrace nepovezeme. Velké procento z nás ale tráví svou dovolenou na vlastních chatách a chalupách, kde tráví od jara až d podzimu každý volný víkend. Během letních dovolených se sem v podstatě stěhujeme. Děti si užívají volnost a přírodu. M chodíme na houby, borůvky a jiné lesní plody. V žádném případě si ale dovolenou neužijeme, pokud si řekneme, že nám stará matrace po babičce na chalupu bude dostačovat. Opak je pravdou a v prvé řadě byste si měli sesumarizovat, co vám na původní matraci vadí. Byla moc měkká nebo naopak tvrdá? Problémy jsou také s krátkými matracemi. Komfortně se totiž vyspíte jen na matraci, která je minimálně o 10 cm větší než vaše výška. Výjimkou nejsou matrace o délce 200 nebo dokonce 220 cm.

Matrace, které přinesou dokonalý odpočinek…

Dalším parametrem je šířka. Nikdy si nekupujte matrace, která má na šířku méně než 70 cm. Když už investujete do nové matrace, nedělejte kompromisy. Chcete přece načerpat síly na celý následující den a v podstatě celý pracovní rok. Každý, kdo á chatu nebo chalupu se právě usmál. Je jasné, že na chatě jen neodpočíváme, ale také pracujeme. Čas od času je potřeba něco vyspravit, vyplít zahrádku a posekat trávník. To je další důvod, proč musí být matrace na chatu a chalupu odpovídající kvality.

Kde nakupovat matrace?

Matrace Denisa PlusCenově dostupné kvalitní a prodyšné matrace nabízí společnost Tropico. Více informací najdete na www.matracetropico.cz. Už nemusíte spát na starých molitanech či nekvalitních matracích, zde si totiž vybere každý.

Příkladem matrace na chatu s velmi dobrými ortopedickými vlastnostmi je Matrace Denisa Plus, která poskytuje dokonalou oporu páteře díky jádru, které je vyrobeno z cca 384 ks pružin. Výška matrace cca 17 cm a samozřejmostí je dvouletá záruka. Právě kvalitní pružinové matrace jsou na občasné spaní velmi vhodné. V ceně matrace je navíc snímatelný, pratelný potah Innovation.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist