Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Marmoleum – bydlení v souladu s přírodou

Kvě 1106 Autor: Redakce

marmoleum na podlahyMarmoleum ® je přírodní linoleum, které nabízí obchodní síť V-podlahy (www.vplast.cz). Vyrábí se v továrnách v Holandsku a ve Skotsku již více než století. Marmoleum ® je zcela biologicky rozložitelné, neboť je vyrobeno z lněného oleje, pryskyřice, dřevité moučky, vápence, barviv a juty, tedy z přírodních surovin, což je v souladu s požadavky na udržitelný rozvoj země.přírodní marmoleum

Marmoleum ® je trvanlivá a odolná podlahovina, jejíž povrch a barva zůstanou svěží po celou dobu její životnosti. Tato přírodní, extrémně odolná podlahová krytina se stala téměř synonymem optimálního řešení pro nemocnice, školy, kanceláře, budovy státní správy a ostatních zařízení.

Marmoleum ® je opatřeno povrchovou úpravou Topshield, která zajišťuje trvanlivost nádherného barevného dojmu podlahy, stálost vzorů i vysoce efektivní ochranu proti nečistotám. Imarmoleumnovační dvouvrstvý nátěr na bázi vodní disperze umožňuje snadnější čištění – nižší náklady a lepší vzhled.

Marmoleum ® je dodáváno v 9 produktových řadách a ve velké škále barevností, která zajistí jistotu výběru i u velmi náročného zákazníka.

Neváhejte a přijďte si vybrat do prodejen obchodní sítě V-podlahy! Nejbližší prodejnu nebo obchodní partnera V-podlahy u svého bydliště najdete na stránkách www.vplast.cz

logo podlahy

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist