Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Jaké povlečení se hodí pro jarní období?

Bře 2104 Autor: Redakce

Jaro tady máme za pár dní, právě proto se v dnešním článku budeme věnovat vhodnému povlečení. Ložní prádlo by se totiž stejně jako přikrývka a polštář mělo v rámci ročních období měnit. Je naprosto jasné, že v zimě potřebujeme silnější přikrývku a hřejivé, například flanelové povlečení, a naopak v létě co nejlehčí deku s chladivým povlečením. Hitem letošních teplých dní je inovativní lněné povlečení.

Proč zrovna len? Právě tento materiál je předurčený pro toto období. Tak jako je jaro symbolem znovuzrození života, len patří mezi nejpřírodnější a nejstarší rostliny využívané člověkem pro tkaní. Zároveň je zcela ekologický a jeho pěstování souzní s přírodou – pro svůj růst nepotřebuje umělé hnojení ani ošetření pesticidy. Navíc se díky termoregulačním a antibakteriálním vlastnostem skvěle hodí pro alergiky, které právě na jaře trápí řada kvetoucích travin.

lnene povleceni

Foto: Veba.cz

Lněné povlečení z ekofarmy

Pokud dbáte na zdravý životní styl a záleží vám na přírodě, bude pro vás skvělým tipem nová kolekce povlečení LENA vyrobená ze 100% lnu z ekologického pěstování, při němž se používá výrazně nižší podíl chemikálií a vody.
Lněné povlečení od české textilky Veba vyniká mnoha vlastnostmi. Jde o přírodní materiál, který dokonale dýchá, pohltí značné množství vlhkosti a tím zaručuje příjemný spánek. Je perfektním vodičem tepla, který umí správným způsobem podpořit termoregulaci organismu – v létě příjemně chladí, v zimě dokonale hřeje. Jako všechna další ložní povlečení od české Veby vyniká dokonalým zpracováním, špičkovou kvalitou materiálu s dlouhou životností. Příjemným dárkem je látkový obal, který vám poslouží třeba k uskladnění pečiva nebo bylinek. Vybírat můžete z designových barev zelinkavé, džínové, bílé a hnědé.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist