Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Jak vybírat zdravotní matraci?

Led 1205 Autor: Redakce

zdravotni matraceVzhledem k dotazům našich čtenářů jsme se zaměřili na téma matrací. Vybrat správnou matraci totiž vůbec není jednoduché. Stále častěji si uvědomujeme, že po náročném dni je odpočinek více než důležitý. Robustní postel a pohodlná zdravotní matrace je základem zdravého spaní.

Matrace je základem kvalitního spánku

Jak ale vybrat tu správnou matraci, aby nebyla příliš měkká, tvrdá nebo dokonce krátká? Díky technologiím jsou na trhu matrace, které přesně odpovídají hmotnostním zónám při ležení. S tím ale souvisí také kvalitní rošt, který musí stejně jako matrace pasovat do stávající nebo nové postele.

S výběrem matrace se poraďte

davlenPokud si stále nejste s výběrem matrace jisti, kontaktuje profesionály ze společnosti Davlen, kteří vám rádi poradí, jaká matrace se hodí právě pro vás. V nabídce jsou totiž i matrace pro extra zátěž nebo tzv. manželské postele. Jde o shodnou matraci, která je ale speciálně vyrobena buď pro lehčí ženy, nebo těžší muže. Na výběr máte samozřejmě klasické matrace 90×200, ale také různé jiné, nestandardní a dětské velikosti.

Dalším hlediskem je bezesporu materiál. Zdravotní matrace se totiž vyrábějí z různých materiálů (studená pěna, latex, gel, pružiny, sendviče) a každému vyhovuje něco jiného. Pokud jste fanouškem jednotlivých značek, jistě vás potěší, že na webu davlen.cz můžete objednávat také matrace Dormeo, Calipo nebo třeba luxusní matrace Curem. Nezapomeňte se podívat do akcí. Tato sekce nabízí časově omezené slevy a akce na jednotlivé druhy zdravotních i klasických matrací, anatomických polštářů apod. Zcela jistě vás potěší i dárek k objednávce nebo dopravné zdarma. Nás ale nejvíce zaujala rychlost vyřízení objednávky.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Úno 2024>>
PÚSČPSN
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 1 2 3
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist