Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Infra sauna je výtečným wellness doplňkem moderního domova

Lis 1229 Autor: Redakce

infra sauna klasikV dnešním článku se opět zaměříme na možnosti domácí relaxace.

Relax v domácím prostředí je k nezaplacení a co je důležité, můžete si ho užít vždy, když chcete.

To je důležité zejména nyní, když je sychravé počasí a velmi brzy tma. Na spoustu lidí tyto podmínky působí velmi negativně-cítíme se unavení a jakoby bez energie. Mnozí odborníci doporučují fototerapii, anebo alespoň jednou týdně navštěvovat saunu. Ne každý má ale tolik času, aby pravidelně navštěvoval nějaké relaxační zařízení. Právě proto se dnes zaměříme na domácí saunování díky infra saunám.

Infra sauna pro každého

Možná vás překvapí, že infra sauny zdaleka nejsou finančně nedostupné. Pokud si spočítáte vstupné do veřejných saun, investice do domácího saunování se vám brzy vrátí. Navíc si můžete vybrat model sauny nejen podle finančních možností, ale samozřejmě také podle prostoru a vlastního vkusu.

mala infra saunaZdaleka nejvíce nás ale zaujalo, že infra sauna je vhodná i pro lidi, kterým je klasická sauna nebo pára odepřena. Máme na mysli malé děti, těhotné nebo lidi s problémy s oběhovou soustavou, astmatem a podobně. Toto zařízení tolik nevytváří tak intenzivní teplo a také saunovací cyklus je jiný, oproti klasickým saunám, kde teplota klidně vystoupá i přes 90 stupňů. V infra sauně si užijete pro tělo o mnoho přirozenější teplotě kolem 50 stupňů. Zato zde strávíte delší dobu, která je potřebná pro prohřátí ztuhlých svalů a kloubů.

Blahodárné saunování

Sauny zdaleka nejsou výdobytkem moderní doby. Už dávno jsou známé velmi příznivé účinky na lidský organizmus. Pokud máte v interiéru prostor, zcela jistě o možnostech domácího saunování zauvažujte. Dnešní článek byl jen povrchově informativní. Co je to infra sauna se dozvíte také ve veřejné online encyklopedii.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist