Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Dopřejte zdraví vám i vašim dětem

Pro 1518 Autor: Komerční sdělení

Když si děti společně hrají, půjčují si nejen hračky, ale často si bohužel předávají i bakterie. Určitě dáváte pozor, abyste je drželi dál od všech, kteří mají zjevné příznaky nachlazení, ale ochránit je před všemi nástrahami je téměř nemožné. Stačí se objevit na dětském hřišti nebo v hlídacím koutku a šíření bakterií se nevyhnete.

Naštěstí je tu jednoduchá cesta, jak z toho ven. Zdraví vašich děti, ale i celé vaší rodiny totiž může podpořit i tak prostá činnost, jako je mytí rukou. Je to rychlé a jednoduché, a pokud se dělá dobře, jde o tu nejefektivnější ochranu před bakteriemi.

Jak na to

dite hygiena myti rukouS výukou zdravých návyků bychom s dětmi měli začít již v nejútlejším věku. Přestože osobní hygiena není zrovna jejich největší prioritou, nesmíme se hned vzdávat. I pro nás je důležité mít na paměti, že základní návyky nespočívají jen v tom, jak vypadáme navenek. Týkají se především toho, jak aktivně předcházíme přenosu virů a bakterií.

Většinou moc nevnímáme, k čemu všemu ruce v průběhu celého dne používáme – otevíráme dveře, splachujeme toaletu, dotýkáme se displeje tabletu nebo mobilního telefonu. Každá taková aktivita ale zároveň znamená i možnost přenosu bakterií. Jděte příkladem a naučte vaše dítě, aby si mylo ruce po odchodu z toalety, před jídlem i po hře venku. Omezíte tak možnost onemocnění. Pokud chcete vyzkoušet zajímavou novinku, doporučujeme bezdotykový dávkovač mýdla Dettol. Nebudete už muset sahat na pumpičku, která může být plná bakterií a pro děti se navíc mytí rukou se stane konečně zábavou. Dávkovač odměřuje tekuté mýdlo díky pohybovému čidlu. Stačí nastavit ruku a potřebné množství mýdla se automaticky uvolní. Pak už jen zbývá umývat ruce nejlépe po dobu dvaceti sekund.

Dettol_AloeVyberte si vůni podle svého vkusu

Bezdotykový dávkovač mýdla Dettol je k dispozici ve třech voňavých variantách a dvou barevných provedeních: stříbrném s aloe vera a vitaminem E a bílém se svěží vůní okurky nebo zeleným čajem a zázvorem. Můžete si tedy vybrat vůni podle svého vkusu a dávkovač, který nejlépe ladí s vaším interiérem. Náhradní náplně zakoupíte ve všech třech zmíněných variantách nebo můžete vyzkoušet tu s vůní grapefruitu. Pro provoz přístroje potřebujete dvě tužkové baterie, které jsou součástí balení.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Dub 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist