Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Domov bez nečistot

Lis 1107 Autor: Redakce

Čistička vzduchu by neměla patřit pouze do bytů alergiků, jak si mnozí z nás možná myslí. Problematickou znečištěného vzduchu by se měl zabývat každý z nás bez ohledu na to, zda kýchá v přítomnosti pylů či nikoliv. V uzavřených místnostech, tedy i doma, se koncentrují nečistoty, které neprospívají zdraví žádného z nás.

cisticka vzduchuNezdravé prostředí vytváří jednak škodliviny, které se domů dostanou oknem jako prach, pyl či smog, a dále např. výpary ze syntetických koberců, umělých materiálů nebo čisticích prostředků. V takovém škodlivém prostředí pak pobýváme většinu dne a není divu, že na nás padá únava, bolí nás hlava či špatně spíme. Především si ale ničíme naše plíce a pěstujeme v sobě budoucí astmatiky.  Proto neváhejte a kupme si čističku vzduchu a nejlépe takovou, která bude zároveň ionizátorem.

Takovým přístrojem je např. Ionic-CARE TRITON X6, čistička, která zároveň obohacuje vzduch o chybějící záporné ionty. Její naprostou předností je fakt, že nemusíte kupovat žádné výměnné filtry. Elektrostatický filtr pouze dle potřeby otřete od nečistot. Čistička funguje naprosto nehlučně, lze ji tedy mít zapnutou i v ložnici.  Díky absenci ventilátoru má navíc minimální spotřebu (max 15W). Podrobné informace najdete na www.ionic-care.cz.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist