Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Dolaďte kuchyni stylovým odpadkovým košem

Zář 1124 Autor: Redakce

Každá hospodyňka má vysněnou kuchyni. Součástí takové kuchyně by mělo být hodně užitného a odkládacího prostoru, kvalitní spotřebiče, designové nádobí a sklo a v neposlední řadě také praktický odpadkový koš.

kos na trideny odpadTěch je na našem trhu velké množství, a pokud se spokojíte s obyčejným, vyberete si snad v každém supermarketu či domácích potřebách. Pro náročnější je tu e-shop Kvalitníkoše.cz, který nabízí nadstandardní, designové i bezdotykové odpadkové koše. Asi se shodneme na tom, že jde už jen o třešničku na dortu při zařizování kuchyně, na druhou stranu si musíte uvědomit, že koš používáte několikrát denně, a nejde tedy o zanedbatelnou součást kuchyně.

Odpadkové koše by měli být nejen krásné a ladit k celkovému designu kuchyně, rovněž by měly být hygienické a bezpečné. Předními výrobci originálních odpadkových košů jsou značky Hailo, Imaxx, Wesco, Blomus či Helpmation, které nabízejí buď klasické kuchyňské odpadkové koše, nebo rohové koše pro všemožné užití, bezdotykové odpadkové koše, kosmetické koše, vestavné koše, velkoobjemové koše, ale také koše na prádlo.

Bezdotykové odpadkové koše

bezdotykovy kosTřebaže se snažíte udržovat čistotu sebevíc, zcela jistě se nezbavíte 100% bakterií u odpadkového koše. Právě proto je velmi důležité se odpadkových košů co nejméně dotýkat. Bezdotykové odpadkové koše nabízejí funkční řešení s důrazem na hygienu a také atraktivní design.

Tyto koše přispívají ke snížení výskytu bakterií v interiéru. Neotvírají se žádnými nášlapnými mechanizmy, ale využívají speciální infračervené senzory. Právě v této době se navíc můžete těšit ze speciální akce, kdy k bezdotykovému koši IMAXX dostanete napájecí baterii na půl roku a odpadkové pytle na rok zdarma!

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Čvc 2024>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist