Internetový hobby magazín

Menu

Alca

Nejnovější články

Odpovědi ve fórum

Prohlížíte 1 příspěvek (z 1 celkově)
  • Autor
    Příspěvky
  • odpovědět na: Rekonstrukce nebo nový byt? #19419

    Alca
    Účastník

    Rekonstruovali jsme byt po babičce z r 1965 a musím říct, že tyto byty se mi zdají více bytelné, kvalitněji postavené. Sousedka si koupila byt v novostavbě – HRŮZA – BYDLELA tam 2 roky a už si raději postavila barák 🙁 Byt ve kterém bydlela měl v chodbě vyboulené podlahy, profukovalo mezi okny a ke všemu ta okna byla i křivě vyzděná. Po roce začaly praskat zdi 🙁 a to se tam nájemníci stěhovali v r. 2004 – kdy se tyto byty dostavěly. Jo z venku vypadají luxusně ale uvnitř. Podle mého názoru to bylo vše honem, honem aby se bydlelo a pak to takhle dopadlo 🙁 na tyto byty bylo výběrové řízení a dneska tam skoro nikdo nechce bydlet.

Prohlížíte 1 příspěvek (z 1 celkově)

 

 

<<Čvn 2026>>
PÚSČPSN
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
události