Odpovědi ve fórum
Prohlížíte 1 příspěvek (z 1 celkově)
- AutorPříspěvky
AlcaÚčastníkRekonstruovali jsme byt po babičce z r 1965 a musím říct, že tyto byty se mi zdají více bytelné, kvalitněji postavené. Sousedka si koupila byt v novostavbě – HRŮZA – BYDLELA tam 2 roky a už si raději postavila barák 🙁 Byt ve kterém bydlela měl v chodbě vyboulené podlahy, profukovalo mezi okny a ke všemu ta okna byla i křivě vyzděná. Po roce začaly praskat zdi 🙁 a to se tam nájemníci stěhovali v r. 2004 – kdy se tyto byty dostavěly. Jo z venku vypadají luxusně ale uvnitř. Podle mého názoru to bylo vše honem, honem aby se bydlelo a pak to takhle dopadlo 🙁 na tyto byty bylo výběrové řízení a dneska tam skoro nikdo nechce bydlet.
- AutorPříspěvky
Prohlížíte 1 příspěvek (z 1 celkově)