Internetový hobby magazín

Menu

Dům

Nejnovější články

Dětský patchwork-inspirace pro šikovné ruce

Bře 1131 Autor: Redakce

dětský patchworkHodně našich čtenářů se shoduje na tom, že klasické ruční práce nacházejí stále více příznivců. To stejné ale platí i pro inovativní techniky jako je metoda sešívání, tzv. PATCHWOR. Jde sice o velmi starou metodu, ale nyní se díky technologiím, speciálním látkám i pomůcek posunula zcela někam jinam. Protože se nám hromadily dotazy na inspiraci, nabízíme vám super publikaci, kde naleznete nejeden nápad na patchworkové výrobky.patchwork kniha

Kniha je zaměřena na patchwork pro nejmenší, ale techniky a nápady lze s úspěchem použít i pro běžné motivy polštářků, deček nebo dokonce nešitého patchworku.

Publikace, kterou vydalo nakladatelství Metafora, lze doporučit začátečníkům i pokročilým. Ti, kdo s patchworkem teprve začínají, jistě ocení popis postupu krok za krokem. Pod rukama vám budou díky tipům a fíglům bez větší námahy vznikat dětské dečky, povlečení, přehozy či nástěnné dekorace. Knížka může posloužit jako super dárek pro všechny, kteří mají rádi ruční práce a zejména pak šití. Pořídíte ji za necelých 250 Kč.

Pokročilé nebo velmi šikovné švadlenky mají na výběr z nespočtu různých vzorů od geometrických tvarů až po zvířátka. Knížka vám poradí, jaké barvy použít k jaké příležitosti, takže už si nikdy nebudete lámat hlavu nad krásnými, a při tom praktickými, dárky pro nejmenší.

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*
*

Nenalezeny žádné komentáře, buďte první, kdo článek okomentuje.

Kategorie
<<Kvě 2024>>
PÚSČPSN
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
události
Odběr novinek

Přihlášením vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údajů.

TOPlist